TIVOLI OPTIK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 26 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TIVOLI OPTIK S.R.L.
- CUI
- 44796680
- Nr. înmatriculare
- J22/2846/2021
- EUID
- ROONRC.J22/2846/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 august 2021
Sediu social
- Adresă
- GEORGE CĂLINESCU, nr. 4, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU ROBERT-BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 52 din 127 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4778, județul Iași, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 9.813 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 344.132 lei | 64.515 lei | 1 | 94.653 lei | 29.898 lei | 64.755 lei |
| 2024 | 289.721 lei | 57.912 lei | — | 85.134 lei | 26.982 lei | 58.152 lei |
| 2023 | 279.484 lei | 21.824 lei | 1 | 106.760 lei | 76.849 lei | 29.911 lei |
| 2022 | 290.154 lei | 119.847 lei | 1 | 199.721 lei | 79.634 lei | 120.087 lei |
| 2021 | 209.150 lei | 122.753 lei | 1 | 162.146 lei | 39.193 lei | 122.953 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 344.132 lei
- Venituri totale
- 344.132 lei
- Cheltuieli totale
- 269.602 lei
- Profit brut
- 74.530 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.515 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 94.653 lei
- Stocuri
- 33.314 lei
- Creanțe
- 19.664 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.675 lei
- Datorii
- 29.898 lei
- Capitaluri
- 64.755 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 289.721 lei
- Venituri totale
- 289.721 lei
- Cheltuieli totale
- 223.041 lei
- Profit brut
- 66.680 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.912 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.134 lei
- Stocuri
- 30.182 lei
- Creanțe
- 51.902 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.050 lei
- Datorii
- 26.982 lei
- Capitaluri
- 58.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.484 lei
- Venituri totale
- 279.484 lei
- Cheltuieli totale
- 255.200 lei
- Profit brut
- 24.284 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.824 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 106.760 lei
- Stocuri
- 10.543 lei
- Creanțe
- 967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 95.250 lei
- Datorii
- 76.849 lei
- Capitaluri
- 29.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.154 lei
- Venituri totale
- 290.154 lei
- Cheltuieli totale
- 167.406 lei
- Profit brut
- 122.748 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.847 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 199.721 lei
- Stocuri
- 38.330 lei
- Creanțe
- 114.844 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.547 lei
- Datorii
- 79.634 lei
- Capitaluri
- 120.087 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 209.150 lei
- Venituri totale
- 209.150 lei
- Cheltuieli totale
- 86.046 lei
- Profit brut
- 123.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 162.146 lei
- Stocuri
- 23.595 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 138.551 lei
- Datorii
- 39.193 lei
- Capitaluri
- 122.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului