TIROX TRADE CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Sângeorgiu de Pădure, înmatriculată la 14 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- TIROX TRADE CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 45794440
- Nr. înmatriculare
- J26/409/2022
- EUID
- ROONRC.J26/409/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- 1 MAI, nr. 3B, Oraș Sângeorgiu de Pădure, Mureș
- Localitate
- Oraș Sângeorgiu de Pădure, Mureș
- Cod poștal
- 547535
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HODOS ROXANA-TEODORA — administrator
- HODOS TIBOR-TIVADAR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 108 din 248 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Mureș, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 4.906 din 16.897 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 131%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 554.308 lei | 130.108 lei | — | 203.748 lei | 74.553 lei | 129.195 lei |
| 2024 | 240.368 lei | 24.894 lei | — | 131.873 lei | 132.787 lei | -914 lei |
| 2023 | 182.037 lei | 9.684 lei | — | 77.379 lei | 103.187 lei | -25.808 lei |
| 2022 | 64.992 lei | -45.492 lei | — | 31.579 lei | 67.071 lei | -35.492 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 554.308 lei
- Venituri totale
- 554.954 lei
- Cheltuieli totale
- 398.720 lei
- Profit brut
- 156.234 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 68.514 lei
- Active circulante
- 135.234 lei
- Stocuri
- 13.607 lei
- Creanțe
- 78.858 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.769 lei
- Datorii
- 74.553 lei
- Capitaluri
- 129.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 240.368 lei
- Venituri totale
- 241.029 lei
- Cheltuieli totale
- 208.774 lei
- Profit brut
- 32.255 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.894 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.991 lei
- Active circulante
- 120.882 lei
- Stocuri
- 51.770 lei
- Creanțe
- 30.704 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.408 lei
- Datorii
- 132.787 lei
- Capitaluri
- -914 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.037 lei
- Venituri totale
- 182.163 lei
- Cheltuieli totale
- 167.932 lei
- Profit brut
- 14.231 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.684 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.124 lei
- Active circulante
- 73.255 lei
- Stocuri
- 6.512 lei
- Creanțe
- 43.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.057 lei
- Datorii
- 103.187 lei
- Capitaluri
- -25.808 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.992 lei
- Venituri totale
- 64.992 lei
- Cheltuieli totale
- 108.535 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.543 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.492 lei
- Active imobilizate
- 6.146 lei
- Active circulante
- 25.433 lei
- Stocuri
- 8.701 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.732 lei
- Datorii
- 67.071 lei
- Capitaluri
- -35.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4931 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului