TINERII KOCSIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Salonta, înmatriculată la 10 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TINERII KOCSIS S.R.L.
- CUI
- 45337554
- Nr. înmatriculare
- J2021003124054
- EUID
- ROONRC.J2021003124054
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- KULIN GYÖRGY, nr. 34, Municipiul Salonta, Bihor
- Localitate
- Municipiul Salonta, Bihor
- Cod poștal
- 415500
Contact
- Telefon
- 0723 647 022
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KOCSIS SANDOR ATTILA — administrator
- KOCSIS ZOLTAN-JOZSEF — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 159 din 278 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Bihor, peste 43% dintre firmele clasei. Locul 10.569 din 22.588 în tot județul, și locul 4.401 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.395%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278.219 lei | -72.954 lei | 3 | 467.637 lei | 121.059 lei | 324.392 lei |
| 2024 | 18.615 lei | 9.310 lei | 1 | 540.620 lei | 120.818 lei | 397.346 lei |
| 2023 | 268.699 lei | 181.559 lei | 1 | 473.452 lei | 87.496 lei | 388.036 lei |
| 2022 | 270.761 lei | 207.692 lei | 1 | 261.851 lei | 57.455 lei | 206.476 lei |
| 2021 | — | -1.416 lei | — | 1.284 lei | 1.000 lei | -1.216 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.219 lei
- Venituri totale
- 485.271 lei
- Cheltuieli totale
- 558.225 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 72.954 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.954 lei
- Active imobilizate
- 681 lei
- Active circulante
- 466.956 lei
- Stocuri
- 209.657 lei
- Creanțe
- 195.270 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.029 lei
- Datorii
- 121.059 lei
- Capitaluri
- 324.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.615 lei
- Venituri totale
- 43.055 lei
- Cheltuieli totale
- 32.219 lei
- Profit brut
- 10.836 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.310 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 908 lei
- Active circulante
- 539.712 lei
- Stocuri
- 208.759 lei
- Creanțe
- 302.467 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.486 lei
- Datorii
- 120.818 lei
- Capitaluri
- 397.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 268.699 lei
- Venituri totale
- 284.101 lei
- Cheltuieli totale
- 100.445 lei
- Profit brut
- 183.656 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 181.559 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 473.452 lei
- Stocuri
- 129.496 lei
- Creanțe
- 290.753 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.203 lei
- Datorii
- 87.496 lei
- Capitaluri
- 388.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului