Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Piatra Neamț, înmatriculată la 13 mai 2019.

Identitate

Denumire legală
TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI
41102911
Nr. înmatriculare
J27/618/2019
EUID
ROONRC.J27/618/2019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
13 mai 2019

Sediu social

Adresă
MIHAI STAMATIN, nr. 25, bl. A10, et. 3, ap. 19, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
Localitate
Municipiul Piatra Neamț, Neamț
Cod poștal
610227

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 11 mar)
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
RELUARE ACTIVITATE din data 04.01.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • FĂLCEANU AURA-MĂDĂLINA — administrator
  • FĂLCEANU PETRU-ALEXANDRU — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
88 mii lei02019: 9 mii lei2020: 9 mii lei2021: 60 mii lei2022: 52 mii lei2023: 56 mii lei2024: 43 mii lei2025: 88 mii lei2019202020212022202320242025
Rezultat net
49 mii lei02019: 3 mii lei2020: 3 mii lei2021: 49 mii lei2022: 39 mii lei2023: 29 mii lei2024: 8 mii lei2025: 40 mii lei2019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 15 din 44 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, județul Neamț, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 7.419 din 10.134 în tot județul, și locul 7.581 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 106%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202587.930 lei40.322 lei051.351 lei10.523 lei40.828 lei
202442.596 lei8.296 lei078.905 lei2.066 lei76.839 lei
202355.632 lei28.773 lei122.162 lei1.818 lei120.344 lei
202251.943 lei38.932 lei92.672 lei1.101 lei91.571 lei
202159.682 lei49.189 lei152.837 lei198 lei52.639 lei
20209.058 lei3.250 lei03.586 lei136 lei3.450 lei
20199.058 lei3.250 lei13.586 lei136 lei3.450 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
87.930 lei
Venituri totale
87.930 lei
Cheltuieli totale
40.110 lei
Profit brut
47.820 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
40.322 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
51.351 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
19.800 lei
Casa și conturi la bănci
31.551 lei
Datorii
10.523 lei
Capitaluri
40.828 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
42.596 lei
Venituri totale
42.596 lei
Cheltuieli totale
32.757 lei
Profit brut
9.839 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
8.296 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
78.905 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
39.546 lei
Casa și conturi la bănci
39.359 lei
Datorii
2.066 lei
Capitaluri
76.839 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
55.632 lei
Venituri totale
55.632 lei
Cheltuieli totale
22.328 lei
Profit brut
33.304 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
28.773 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
9.639 lei
Active circulante
112.523 lei
Stocuri
543 lei
Creanțe
56.205 lei
Casa și conturi la bănci
55.775 lei
Datorii
1.818 lei
Capitaluri
120.344 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
    • Reactivată fiscal de ANAF
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑