TIK TOK TREND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Alexandria, înmatriculată la 18 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- TIK TOK TREND S.R.L.
- CUI
- 42648130
- Nr. înmatriculare
- J2020000278342
- EUID
- ROONRC.J2020000278342
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU GHICA, nr. 131, Municipiul Alexandria, Teleorman
- Localitate
- Municipiul Alexandria, Teleorman
- Cod poștal
- 140057
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VĂDUVA MIHAELA-GABRIELA — administrator
- VĂDUVA VALI-MĂDĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 60 din 150 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4719, județul Teleorman, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 2.798 din 6.141 în tot județul, și locul 2.245 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2.146%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 285.050 lei | 24.001 lei | 1 | 81.542 lei | 162.227 lei | -80.685 lei |
| 2024 | 12.690 lei | -18.945 lei | 1 | 36.180 lei | 140.867 lei | -104.687 lei |
| 2023 | 40.456 lei | -50.476 lei | 1 | 31.912 lei | 117.654 lei | -85.742 lei |
| 2022 | 65.964 lei | -21.851 lei | 1 | 44.377 lei | 79.642 lei | -35.265 lei |
| 2021 | 105.335 lei | -14.465 lei | — | 76.517 lei | 89.931 lei | -13.414 lei |
| 2020 | 57.685 lei | 851 lei | — | 63.935 lei | 62.884 lei | 1.051 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.050 lei
- Venituri totale
- 289.800 lei
- Cheltuieli totale
- 262.949 lei
- Profit brut
- 26.851 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.001 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.480 lei
- Active circulante
- 80.062 lei
- Stocuri
- 59.977 lei
- Creanțe
- 14.384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.701 lei
- Datorii
- 162.227 lei
- Capitaluri
- -80.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.690 lei
- Venituri totale
- 32.490 lei
- Cheltuieli totale
- 51.308 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.818 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.945 lei
- Active imobilizate
- 1.480 lei
- Active circulante
- 34.700 lei
- Stocuri
- 24.841 lei
- Creanțe
- 4.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.711 lei
- Datorii
- 140.867 lei
- Capitaluri
- -104.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.456 lei
- Venituri totale
- 40.456 lei
- Cheltuieli totale
- 90.596 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.140 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.476 lei
- Active imobilizate
- 1.480 lei
- Active circulante
- 30.432 lei
- Stocuri
- 24.841 lei
- Creanțe
- 4.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.443 lei
- Datorii
- 117.654 lei
- Capitaluri
- -85.742 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.964 lei
- Venituri totale
- 65.964 lei
- Cheltuieli totale
- 85.936 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.972 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.851 lei
- Active imobilizate
- 1.480 lei
- Active circulante
- 42.897 lei
- Stocuri
- 36.642 lei
- Creanțe
- 4.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.107 lei
- Datorii
- 79.642 lei
- Capitaluri
- -35.265 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.335 lei
- Venituri totale
- 105.335 lei
- Cheltuieli totale
- 116.640 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.305 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.465 lei
- Active imobilizate
- 1.480 lei
- Active circulante
- 75.037 lei
- Stocuri
- 53.029 lei
- Creanțe
- 4.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.860 lei
- Datorii
- 89.931 lei
- Capitaluri
- -13.414 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.685 lei
- Venituri totale
- 57.685 lei
- Cheltuieli totale
- 55.104 lei
- Profit brut
- 2.581 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 851 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.935 lei
- Stocuri
- 53.167 lei
- Creanțe
- 279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.489 lei
- Datorii
- 62.884 lei
- Capitaluri
- 1.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului