TIHY ART S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 2 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- TIHY ART S.R.L.
- CUI
- 45736210
- Nr. înmatriculare
- J40/4053/2022
- EUID
- ROONRC.J40/4053/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- FABRICA DE GHEAȚĂ, nr. 8, bl. 90, sc. C, et. 5, ap. 113, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 22503
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GEORGIOU MIHAELA-DANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.400 lei | — | 3.491 lei | 15.000 lei | -11.509 lei |
| 2024 | — | -1.891 lei | — | 4.891 lei | 15.000 lei | -10.109 lei |
| 2023 | 300 lei | -1.422 lei | — | 6.782 lei | 15.000 lei | -8.218 lei |
| 2022 | — | -6.996 lei | — | 4.078 lei | 10.874 lei | -6.796 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.400 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.400 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.400 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.491 lei
- Stocuri
- 2.876 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 615 lei
- Datorii
- 15.000 lei
- Capitaluri
- -11.509 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.891 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.891 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.891 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.891 lei
- Stocuri
- 2.876 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.015 lei
- Datorii
- 15.000 lei
- Capitaluri
- -10.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 300 lei
- Venituri totale
- 1.300 lei
- Cheltuieli totale
- 2.722 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.422 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.422 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.782 lei
- Stocuri
- 3.333 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.449 lei
- Datorii
- 15.000 lei
- Capitaluri
- -8.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 1395 · Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte (CAEN Rev.2)
- 1411 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele (CAEN Rev.2)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1420 · Fabricarea articolelor din blană (CAEN Rev.2)
- 1431 · Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie (CAEN Rev.2)
- 1439 · Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte (CAEN Rev.2)
- 1520 · Fabricarea încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 1723 · Fabricarea articolelor de papetărie (CAEN Rev.2)
- 1729 · Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2041 · Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere (CAEN Rev.2)
- 2341 · Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN Rev.2)
- 2369 · Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos (CAEN Rev.2)
- 2399 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3212 · Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (CAEN Rev.2)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.2)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 40 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului