THERMO-PAN BUILDING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 12 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- THERMO-PAN BUILDING S.R.L.
- CUI
- 41886720
- Nr. înmatriculare
- J2019015391409
- EUID
- ROONRC.J2019015391409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- FILDEȘULUI, nr. 4, bl. B6, sc. 1, et. PARTER, ap. 6, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31652
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PANAINTE ANA-MARIA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 751.655 lei | 10.106 lei | 4 | 272.117 lei | 247.525 lei | 24.714 lei |
| 2022 | 716.085 lei | 83.104 lei | 4 | 60.022 lei | 45.535 lei | 14.607 lei |
| 2021 | 360.569 lei | -68.736 lei | 3 | 41.980 lei | 110.476 lei | -68.496 lei |
| 2020 | 448.675 lei | 64.309 lei | 2 | 69.304 lei | 8.098 lei | 61.206 lei |
| 2019 | 0 lei | -3.303 lei | 1 | 2.457 lei | 5.560 lei | -3.103 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 751.655 lei
- Venituri totale
- 765.846 lei
- Cheltuieli totale
- 749.230 lei
- Profit brut
- 16.616 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.865 lei
- Active circulante
- 253.252 lei
- Stocuri
- 130.896 lei
- Creanțe
- 13.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.408 lei
- Datorii
- 247.525 lei
- Capitaluri
- 24.714 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 716.085 lei
- Venituri totale
- 805.042 lei
- Cheltuieli totale
- 714.048 lei
- Profit brut
- 90.994 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.104 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.022 lei
- Stocuri
- 50.668 lei
- Creanțe
- 5.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.469 lei
- Datorii
- 45.535 lei
- Capitaluri
- 14.607 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 360.569 lei
- Venituri totale
- 360.569 lei
- Cheltuieli totale
- 425.700 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65.131 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 68.736 lei
- Active imobilizate
- 18 lei
- Active circulante
- 41.962 lei
- Stocuri
- 34.552 lei
- Creanțe
- 819 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.591 lei
- Datorii
- 110.476 lei
- Capitaluri
- -68.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 448.675 lei
- Venituri totale
- 448.681 lei
- Cheltuieli totale
- 380.976 lei
- Profit brut
- 67.705 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30 lei
- Active circulante
- 69.274 lei
- Stocuri
- 28.467 lei
- Creanțe
- 3.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.957 lei
- Datorii
- 8.098 lei
- Capitaluri
- 61.206 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.303 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.303 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.303 lei
- Active imobilizate
- 1.386 lei
- Active circulante
- 1.071 lei
- Stocuri
- 754 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317 lei
- Datorii
- 5.560 lei
- Capitaluri
- -3.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 19 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Service CIclop SAo atribuire · cel mult 19 mii lei
Ultima atribuire
- T2 2020Cumpărare directă nr. DA25440085
PACHET TAMPLARIE PVC
19.465,08 lei · Service CIclop SA · CPV 44230000-1 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului