THERA SERVICII DISTRIBUTIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Domnești, Comuna Domnești, înmatriculată la 24 iulie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- THERA SERVICII DISTRIBUTIE S.R.L.
- CUI
- 32051770
- Nr. înmatriculare
- J23/2237/2013
- EUID
- ROONRC.J23/2237/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iulie 2013
Sediu social
- Adresă
- Omnis, nr. 16B, Sat Domnești, Comuna Domnești, Ilfov
- Localitate
- Sat Domnești, Comuna Domnești, Ilfov
- Cod poștal
- 77090
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 15 mar)
- Inactiv fiscal
- da (din 15 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.07.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- UDREA MAGDALENA-DOINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 279.254 lei | 177.528 lei | — | 598.337 lei | 111.194 lei | 487.143 lei |
| 2020 | 216.977 lei | -45.745 lei | 4 | 328.787 lei | 19.171 lei | 309.616 lei |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | — | 355.424 lei | 63 lei | 355.361 lei |
| 2018 | 8.400 lei | 8.148 lei | — | 355.424 lei | 63 lei | 355.361 lei |
| 2017 | 8.400 lei | 8.028 lei | — | 347.332 lei | 119 lei | 347.213 lei |
| 2016 | 213.600 lei | 177.077 lei | — | 340.282 lei | 1.098 lei | 339.184 lei |
| 2015 | 218.000 lei | 188.382 lei | — | 463.478 lei | 1.371 lei | 462.107 lei |
| 2014 | 191.925 lei | 163.147 lei | — | 275.030 lei | 1.305 lei | 273.725 lei |
| 2013 | 132.811 lei | 110.378 lei | — | 112.454 lei | 1.876 lei | 110.578 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 279.254 lei
- Venituri totale
- 279.254 lei
- Cheltuieli totale
- 98.933 lei
- Profit brut
- 180.321 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 177.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.418 lei
- Active circulante
- 564.919 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 559.232 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.687 lei
- Datorii
- 111.194 lei
- Capitaluri
- 487.143 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 216.977 lei
- Venituri totale
- 216.977 lei
- Cheltuieli totale
- 260.866 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.889 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.745 lei
- Active imobilizate
- 33.418 lei
- Active circulante
- 295.369 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 235.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.140 lei
- Datorii
- 19.171 lei
- Capitaluri
- 309.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 355.424 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 321.860 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.564 lei
- Datorii
- 63 lei
- Capitaluri
- 355.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului