THE VOICE INNOVECION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 14 august 2014.
Identitate
- Denumire legală
- THE VOICE INNOVECION SRL
- CUI
- 33482356
- Nr. înmatriculare
- J35/1919/2014
- EUID
- ROONRC.J35/1919/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 august 2014
Sediu social
- Adresă
- VÎLCEA, nr. 3, CAMERA 6, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300577
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 iun)
- Inactiv fiscal
- da (din 18 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.08.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VENEZIANO FRANCESCO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2016.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 376.037 lei | 240.063 lei | — | 521.433 lei | 95.066 lei | 426.367 lei |
| 2015 | 17.643 lei | 104 lei | — | 213.307 lei | 27.033 lei | 186.274 lei |
Toți indicatorii
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 376.037 lei
- Venituri totale
- 382.776 lei
- Cheltuieli totale
- 131.400 lei
- Profit brut
- 251.376 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 240.063 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 521.433 lei
- Stocuri
- 272.520 lei
- Creanțe
- 212.304 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.609 lei
- Datorii
- 95.066 lei
- Capitaluri
- 426.367 lei
- Capital subscris vărsat
- 240 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.643 lei
- Venituri totale
- 22.393 lei
- Cheltuieli totale
- 21.709 lei
- Profit brut
- 684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 104 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 213.307 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200.425 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.882 lei
- Datorii
- 27.033 lei
- Capitaluri
- 186.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6110 · Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu (CAEN Rev.2)
- 6120 · Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) (CAEN Rev.2)
- 6130 · Activități de telecomunicații prin satelit (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului