THE PARLOR SALON S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Mureș, înmatriculată la 5 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- THE PARLOR SALON S.R.L.
- CUI
- 38968803
- Nr. înmatriculare
- J2018000344264
- EUID
- ROONRC.J2018000344264
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- 1848, nr. 18, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Cod poștal
- 540429
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MÁTÉ HUNOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 96 din 156 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Mureș, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 13.862 din 16.897 în tot județul, și locul 6.422 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.770 lei | 45.418 lei | 1 | 8.147 lei | 7.656 lei | 491 lei |
| 2024 | 46.920 lei | -12.430 lei | 1 | 36.460 lei | 81.387 lei | -44.927 lei |
| 2023 | 41.710 lei | 4.345 lei | 1 | 44.432 lei | 76.929 lei | -32.497 lei |
| 2022 | 31.860 lei | -153 lei | 1 | 37.276 lei | 74.119 lei | -36.843 lei |
| 2021 | 31.440 lei | -3.067 lei | 1 | 37.372 lei | 74.062 lei | -36.690 lei |
| 2020 | 31.715 lei | -14.033 lei | 1 | 26.901 lei | 60.524 lei | -33.623 lei |
| 2019 | 55.315 lei | -19.418 lei | 2 | 20.438 lei | 40.028 lei | -19.590 lei |
| 2018 | 20.581 lei | -372 lei | 1 | 14.132 lei | 14.304 lei | -172 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.770 lei
- Venituri totale
- 114.026 lei
- Cheltuieli totale
- 67.491 lei
- Profit brut
- 46.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.418 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.147 lei
- Stocuri
- 787 lei
- Creanțe
- 900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.460 lei
- Datorii
- 7.656 lei
- Capitaluri
- 491 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.920 lei
- Venituri totale
- 46.920 lei
- Cheltuieli totale
- 58.881 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.961 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.430 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.460 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.460 lei
- Datorii
- 81.387 lei
- Capitaluri
- -44.927 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.710 lei
- Venituri totale
- 41.710 lei
- Cheltuieli totale
- 37.115 lei
- Profit brut
- 4.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.432 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 44.432 lei
- Datorii
- 76.929 lei
- Capitaluri
- -32.497 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.860 lei
- Venituri totale
- 31.860 lei
- Cheltuieli totale
- 31.925 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 153 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.276 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37.276 lei
- Datorii
- 74.119 lei
- Capitaluri
- -36.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.440 lei
- Venituri totale
- 31.440 lei
- Cheltuieli totale
- 34.507 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.067 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.067 lei
- Active imobilizate
- 313 lei
- Active circulante
- 37.059 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37.059 lei
- Datorii
- 74.062 lei
- Capitaluri
- -36.690 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.715 lei
- Venituri totale
- 36.295 lei
- Cheltuieli totale
- 50.021 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.726 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.033 lei
- Active imobilizate
- 938 lei
- Active circulante
- 25.963 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.963 lei
- Datorii
- 60.524 lei
- Capitaluri
- -33.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.315 lei
- Venituri totale
- 55.315 lei
- Cheltuieli totale
- 74.163 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.848 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.418 lei
- Active imobilizate
- 1.563 lei
- Active circulante
- 18.875 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.875 lei
- Datorii
- 40.028 lei
- Capitaluri
- -19.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.581 lei
- Venituri totale
- 20.581 lei
- Cheltuieli totale
- 20.635 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 372 lei
- Active imobilizate
- 2.188 lei
- Active circulante
- 11.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.944 lei
- Datorii
- 14.304 lei
- Capitaluri
- -172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului