THE NEW LOUNGE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 25 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- THE NEW LOUNGE S.R.L.
- CUI
- 45283756
- Nr. înmatriculare
- J2021005816122
- EUID
- ROONRC.J2021005816122
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- CAISULUI, nr. 19, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 27 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VODNAR MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 110.940 lei | 23.158 lei | 1 | 50.860 lei | 30.390 lei | 20.470 lei |
| 2023 | 10.084 lei | 90 lei | — | 224.197 lei | 10.235 lei | 213.962 lei |
| 2022 | 359.904 lei | 185.076 lei | 1 | 221.938 lei | 13.286 lei | 208.652 lei |
| 2021 | 24.085 lei | 23.376 lei | — | 24.285 lei | 709 lei | 23.576 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.940 lei
- Venituri totale
- 110.940 lei
- Cheltuieli totale
- 82.604 lei
- Profit brut
- 28.336 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.860 lei
- Stocuri
- 7.653 lei
- Creanțe
- 31.962 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.245 lei
- Datorii
- 30.390 lei
- Capitaluri
- 20.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.084 lei
- Venituri totale
- 10.104 lei
- Cheltuieli totale
- 10.000 lei
- Profit brut
- 104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 224.197 lei
- Stocuri
- 2.174 lei
- Creanțe
- 219.663 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.360 lei
- Datorii
- 10.235 lei
- Capitaluri
- 213.962 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 359.904 lei
- Venituri totale
- 359.904 lei
- Cheltuieli totale
- 171.858 lei
- Profit brut
- 188.046 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 185.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 221.938 lei
- Stocuri
- 2.174 lei
- Creanțe
- 42.092 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177.672 lei
- Datorii
- 13.286 lei
- Capitaluri
- 208.652 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.085 lei
- Venituri totale
- 24.085 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 24.085 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.376 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.285 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 24.285 lei
- Datorii
- 709 lei
- Capitaluri
- 23.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului