THE BROTHERS CONCEPT DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Otopeni, înmatriculată la 5 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- THE BROTHERS CONCEPT DESIGN S.R.L.
- CUI
- 43140164
- Nr. înmatriculare
- J2020004583233
- EUID
- ROONRC.J2020004583233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- MIHAI EMINESCU, nr. 21 L, CAMERA 1, Oraș Otopeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Otopeni, Ilfov
- Cod poștal
- 75100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZICA COSTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 476 din 774 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Ilfov, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 24.053 din 40.375 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 182.607 lei | 90.390 lei | — | 96.390 lei | 7.150 lei | 89.240 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | — | 1.150 lei | -1.150 lei |
| 2023 | — | -117 lei | — | -114 lei | 1.035 lei | -1.149 lei |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | — | 3 lei | 1.035 lei | -1.032 lei |
| 2021 | — | -207 lei | — | 4 lei | 1.036 lei | -1.032 lei |
| 2020 | 195 lei | -1.025 lei | — | 96 lei | 921 lei | -825 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.607 lei
- Venituri totale
- 182.607 lei
- Cheltuieli totale
- 75.408 lei
- Profit brut
- 107.199 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.924 lei
- Active circulante
- 84.466 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.102 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.364 lei
- Datorii
- 7.150 lei
- Capitaluri
- 89.240 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 1.150 lei
- Capitaluri
- -1.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 117 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 117 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 117 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -114 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -114 lei
- Datorii
- 1.035 lei
- Capitaluri
- -1.149 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului