THB HOME RESIDENCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 1 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- THB HOME RESIDENCE S.R.L.
- CUI
- 44031823
- Nr. înmatriculare
- J2021005916404
- EUID
- ROONRC.J2021005916404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- FABRICA DE GLUCOZĂ, nr. 6-8, bl. 9, sc. A, et. 7, ap. 36, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 20332
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TSEMACH URI KADURI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 623 din 942 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4110, municipiul București, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 108.181 din 132.982 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.237 lei | 15.531 lei | — | 1.246.314 lei | 1.170.860 lei | 75.454 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 1.022.925 lei | 963.002 lei | 59.923 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 1.022.925 lei | 963.002 lei | 59.923 lei |
| 2021 | — | -40 lei | — | 21.160 lei | 21.000 lei | 160 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.237 lei
- Venituri totale
- 44.249 lei
- Cheltuieli totale
- 25.935 lei
- Profit brut
- 18.314 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 996.268 lei
- Active circulante
- 250.046 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 213.681 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.365 lei
- Datorii
- 1.170.860 lei
- Capitaluri
- 75.454 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 797.224 lei
- Active circulante
- 225.701 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 224.701 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.000 lei
- Datorii
- 963.002 lei
- Capitaluri
- 59.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 797.224 lei
- Active circulante
- 225.701 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 224.701 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.000 lei
- Datorii
- 963.002 lei
- Capitaluri
- 59.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 40 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.160 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.160 lei
- Datorii
- 21.000 lei
- Capitaluri
- 160 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5540 · Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9524 · Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului