TEV SANO CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 6 august 2019.
Firma nu este în funcțiune: activitate suspendată. Activitatea este suspendată temporar; firma rămâne înmatriculată. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- TEV SANO CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 41491720
- Nr. înmatriculare
- J2019002852137
- EUID
- ROONRC.J2019002852137
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 august 2019
Sediu social
- Adresă
- JIULUI, nr. 3, et. I, birou 13, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900534
Stare
- Stare ONRC
- întrerupere temporară de activitate (cod 1074, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- TRAȘCĂ ELISABETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107.730 lei | 50.443 lei | — | 41.294 lei | 36.283 lei | 5.011 lei |
| 2024 | 53.930 lei | -1.409 lei | — | 11.957 lei | 58.198 lei | -45.431 lei |
| 2023 | 31.585 lei | -43.551 lei | 1 | 83.455 lei | 120.936 lei | -44.022 lei |
| 2022 | 46.510 lei | -17.311 lei | 1 | 103.205 lei | 81.474 lei | -471 lei |
| 2021 | 67.122 lei | -17.673 lei | 1 | 127.758 lei | 68.130 lei | 16.840 lei |
| 2020 | 71.110 lei | 15.505 lei | 1 | 121.132 lei | 23.635 lei | 34.513 lei |
| 2019 | 19.864 lei | 18.808 lei | 1 | 157.627 lei | 8.727 lei | 19.008 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.730 lei
- Venituri totale
- 134.843 lei
- Cheltuieli totale
- 78.357 lei
- Profit brut
- 56.486 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.294 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.194 lei
- Datorii
- 36.283 lei
- Capitaluri
- 5.011 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.930 lei
- Venituri totale
- 62.952 lei
- Cheltuieli totale
- 64.005 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.053 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.409 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.957 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.625 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.332 lei
- Datorii
- 58.198 lei
- Capitaluri
- -45.431 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.585 lei
- Venituri totale
- 45.188 lei
- Cheltuieli totale
- 88.739 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.551 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.551 lei
- Active imobilizate
- 19.132 lei
- Active circulante
- 64.323 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.669 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.654 lei
- Datorii
- 120.936 lei
- Capitaluri
- -44.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 95 de cumpărături directe, de la 63 de autorități contractante (2021–2025) · valoare însumată de cel mult 129 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti2 atribuiri · cel mult 16 mii lei
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD3 atribuiri · cel mult 13 mii lei
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIAo atribuire · cel mult 11 mii lei
- COMUNA CUZA VODAo atribuire · cel mult 8 mii lei
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA4 atribuiri · cel mult 6 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE3 atribuiri · cel mult 5 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
curs IGIENA
2.550 lei · LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI · CPV 80000000-4 Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Cumpărare directă
Curs Igiena
2.100 lei · Liceul Teoretic Carmen Sylva · CPV 80000000-4 Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Cumpărare directă
curs IGIENA
1.050 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR. 23 CONSTANTIN BRANCOVEANU · CPV 80000000-4 Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Cumpărare directă
Curs''Notiuni fundamentale de igiena ''pentru urmatoarele module: Modulul nr. 1
2.400 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC PITIC HARSOVA · CPV 80000000-4 Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Cumpărare directă
Cursuri de specialitate
3.520 lei · UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA · CPV 80530000-8 Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Constanța →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 25 februarie 2021 și 1 decembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului