TETAS - ROM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Surlari, Comuna Petrăchioaia, înmatriculată la 30 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- TETAS - ROM S.R.L.
- CUI
- 14235716
- Nr. înmatriculare
- J23/348/2018
- EUID
- ROONRC.J23/348/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- DUZILOR, nr. 3, Sat Surlari, Comuna Petrăchioaia, Ilfov
- Localitate
- Sat Surlari, Comuna Petrăchioaia, Ilfov
- Cod poștal
- 77157
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 11 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 29.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- AGRIDAG ROXANA-DUMITRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 162.518 lei | 47.773 lei | 2 | 2.187.258 lei | 1.921.860 lei | 266.430 lei |
| 2017 | 823.658 lei | 123.246 lei | 2 | 2.010.972 lei | 1.793.347 lei | 218.657 lei |
| 2016 | 1.179.263 lei | 49.299 lei | 2 | 1.643.089 lei | 1.548.710 lei | 95.411 lei |
| 2015 | 2.746.875 lei | 142.175 lei | 4 | 1.991.214 lei | 1.552.011 lei | 440.235 lei |
| 2014 | 2.531.532 lei | 704.907 lei | 4 | 2.569.654 lei | 1.608.025 lei | 962.661 lei |
| 2013 | 1.292.150 lei | -40.184 lei | 4 | 1.457.348 lei | 1.200.626 lei | 257.754 lei |
| 2012 | 1.184.712 lei | 80.763 lei | 4 | 1.234.650 lei | 937.682 lei | 297.938 lei |
| 2011 | 1.466.853 lei | -10.589 lei | 6 | 1.282.279 lei | 1.066.931 lei | 217.175 lei |
| 2010 | 1.092.706 lei | -362.571 lei | 6 | 1.678.286 lei | 1.041.571 lei | 639.764 lei |
| 2009 | 1.191.429 lei | -235.588 lei | 8 | 2.045.425 lei | 1.045.294 lei | 1.002.335 lei |
| 2008 | 1.557.710 lei | -253.161 lei | 11 | 2.305.354 lei | 1.068.548 lei | 1.237.923 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.518 lei
- Venituri totale
- 183.189 lei
- Cheltuieli totale
- 133.584 lei
- Profit brut
- 49.605 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.594 lei
- Active circulante
- 2.156.664 lei
- Stocuri
- 206.953 lei
- Creanțe
- 1.831.483 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.798 lei
- Datorii
- 1.921.860 lei
- Capitaluri
- 266.430 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 823.658 lei
- Venituri totale
- 825.549 lei
- Cheltuieli totale
- 694.384 lei
- Profit brut
- 131.165 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.246 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.830 lei
- Active circulante
- 1.957.142 lei
- Stocuri
- 204.978 lei
- Creanțe
- 1.620.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.803 lei
- Datorii
- 1.793.347 lei
- Capitaluri
- 218.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.179.263 lei
- Venituri totale
- 1.179.764 lei
- Cheltuieli totale
- 1.123.223 lei
- Profit brut
- 56.541 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.299 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.830 lei
- Active circulante
- 1.589.259 lei
- Stocuri
- 142.046 lei
- Creanțe
- 1.371.010 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.773 lei
- Datorii
- 1.548.710 lei
- Capitaluri
- 95.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4664 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.