TERRA-MIX STABILIZARE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Caransebeș, înmatriculată la 7 iunie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- TERRA-MIX STABILIZARE SRL
- CUI
- 30289734
- Nr. înmatriculare
- J2012006553402
- EUID
- ROONRC.J2012006553402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 iunie 2012
Sediu social
- Adresă
- Balta Sărată, nr. -, bl. 8, sc. B, ap. 2, Municipiul Caransebeș, Caraș-Severin
- Localitate
- Municipiul Caransebeș, Caraș-Severin
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 17 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 25.05.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALOIS KOHLER — administrator
- JOHANNES FÜRPASS — administrator
- MARTIN MÜLLER — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 30 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4312, județul Caraș-Severin, peste 93% dintre firmele clasei. Locul 670 din 5.022 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 133%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.617.032 lei | 141.095 lei | — | 166.269 lei | 175 lei | 166.295 lei |
| 2024 | 695.223 lei | 192.477 lei | — | 319.562 lei | 77.186 lei | 243.284 lei |
| 2023 | 0 lei | -17.447 lei | — | 50.801 lei | 132 lei | 50.807 lei |
| 2022 | 1.758.454 lei | 654.995 lei | — | 1.313.728 lei | 295.597 lei | 1.018.254 lei |
| 2021 | — | -18.121 lei | — | 363.134 lei | 0 lei | 363.259 lei |
| 2020 | 1.190.500 lei | 180.824 lei | — | 381.258 lei | 0 lei | 381.380 lei |
| 2019 | 4.797.183 lei | 1.783.745 lei | — | 2.174.290 lei | 621.539 lei | 1.552.872 lei |
| 2018 | — | -13.678 lei | — | 12.568 lei | 243.560 lei | -230.874 lei |
| 2017 | — | -21.539 lei | — | 15.538 lei | 232.734 lei | -217.196 lei |
| 2016 | — | -30.853 lei | — | 19.826 lei | 215.483 lei | -195.657 lei |
| 2015 | 299.590 lei | 17.579 lei | — | 46.658 lei | 211.462 lei | -164.804 lei |
| 2014 | 0 lei | -8.307 lei | — | 6.934 lei | 189.764 lei | -182.383 lei |
| 2013 | 0 lei | -124.182 lei | — | 7.631 lei | 181.708 lei | -174.077 lei |
| 2012 | 0 lei | -70.895 lei | 1 | 33.228 lei | 83.362 lei | -49.895 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.617.032 lei
- Venituri totale
- 1.619.917 lei
- Cheltuieli totale
- 1.457.290 lei
- Profit brut
- 162.627 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 141.095 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 166.269 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.112 lei
- Casa și conturi la bănci
- 164.157 lei
- Datorii
- 175 lei
- Capitaluri
- 166.295 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 695.223 lei
- Venituri totale
- 695.251 lei
- Cheltuieli totale
- 470.226 lei
- Profit brut
- 225.025 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.477 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 319.562 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 130.364 lei
- Casa și conturi la bănci
- 189.198 lei
- Datorii
- 77.186 lei
- Capitaluri
- 243.284 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 126 lei
- Cheltuieli totale
- 17.573 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.447 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.447 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.801 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.358 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.443 lei
- Datorii
- 132 lei
- Capitaluri
- 50.807 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.758.454 lei
- Venituri totale
- 1.766.201 lei
- Cheltuieli totale
- 1.061.090 lei
- Profit brut
- 705.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 654.995 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.313.728 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.817 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.291.911 lei
- Datorii
- 295.597 lei
- Capitaluri
- 1.018.254 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 71 lei
- Cheltuieli totale
- 18.190 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.119 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.121 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 363.134 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 75.580 lei
- Casa și conturi la bănci
- 287.554 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 363.259 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.190.500 lei
- Venituri totale
- 1.192.090 lei
- Cheltuieli totale
- 1.009.901 lei
- Profit brut
- 182.189 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 180.824 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 381.258 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72.468 lei
- Casa și conturi la bănci
- 308.790 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 381.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.797.183 lei
- Venituri totale
- 4.945.315 lei
- Cheltuieli totale
- 3.038.771 lei
- Profit brut
- 1.906.544 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.783.745 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.174.290 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.059 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.145.231 lei
- Datorii
- 621.539 lei
- Capitaluri
- 1.552.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.113 lei
- Cheltuieli totale
- 16.791 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.678 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.678 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.568 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.344 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.224 lei
- Datorii
- 243.560 lei
- Capitaluri
- -230.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.602 lei
- Cheltuieli totale
- 25.141 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.539 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.539 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.538 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.163 lei
- Datorii
- 232.734 lei
- Capitaluri
- -217.196 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 7.205 lei
- Cheltuieli totale
- 38.058 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.853 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.853 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.826 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.149 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.677 lei
- Datorii
- 215.483 lei
- Capitaluri
- -195.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.590 lei
- Venituri totale
- 307.154 lei
- Cheltuieli totale
- 280.587 lei
- Profit brut
- 26.567 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.579 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.658 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.844 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.814 lei
- Datorii
- 211.462 lei
- Capitaluri
- -164.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 4.755 lei
- Cheltuieli totale
- 13.062 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.307 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.307 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.934 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.727 lei
- Casa și conturi la bănci
- 207 lei
- Datorii
- 189.764 lei
- Capitaluri
- -182.383 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 6.223 lei
- Cheltuieli totale
- 130.218 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 123.995 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 124.182 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.631 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.762 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.869 lei
- Datorii
- 181.708 lei
- Capitaluri
- -174.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 384 lei
- Cheltuieli totale
- 71.279 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 70.895 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 70.895 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.228 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.228 lei
- Datorii
- 83.362 lei
- Capitaluri
- -49.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (2)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului