TERRA FINANCE & ACCOUNTING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 26 ianuarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- TERRA FINANCE & ACCOUNTING SRL
- CUI
- 35489962
- Nr. înmatriculare
- J2016000286234
- EUID
- ROONRC.J2016000286234
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2016
Sediu social
- Adresă
- OLTENIȚEI, nr. 17J, bl. 7, et. 1, ap. 11, CAMERA NR. 1, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RADU FLORINA EMANUELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 126 din 557 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Ilfov, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 15.219 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 403.620 lei | 141.814 lei | 1 | 264.440 lei | 132.823 lei | 145.391 lei |
| 2024 | 351.586 lei | 114.112 lei | 1 | 204.294 lei | 88.842 lei | 116.910 lei |
| 2023 | 320.530 lei | 126.987 lei | 1 | 236.899 lei | 102.912 lei | 128.233 lei |
| 2022 | 311.711 lei | 105.224 lei | 2 | 238.941 lei | 144.265 lei | 106.225 lei |
| 2021 | 376.439 lei | 206.495 lei | 2 | 262.347 lei | 59.969 lei | 209.054 lei |
| 2020 | 241.542 lei | 160.610 lei | 1 | 227.233 lei | 70.318 lei | 161.583 lei |
| 2019 | 193.342 lei | 139.203 lei | 1 | 151.913 lei | 3.468 lei | 151.972 lei |
| 2018 | 156.718 lei | 124.450 lei | 0 | 133.033 lei | 2.878 lei | 133.400 lei |
| 2017 | 88.108 lei | 77.790 lei | 0 | 79.287 lei | 635 lei | 78.949 lei |
| 2016 | 61.107 lei | 54.959 lei | 0 | 55.585 lei | 513 lei | 55.159 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 403.620 lei
- Venituri totale
- 418.636 lei
- Cheltuieli totale
- 251.912 lei
- Profit brut
- 166.724 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 141.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.760 lei
- Active circulante
- 178.680 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 141.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.654 lei
- Datorii
- 132.823 lei
- Capitaluri
- 145.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 351.586 lei
- Venituri totale
- 356.586 lei
- Cheltuieli totale
- 220.475 lei
- Profit brut
- 136.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 114.112 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.069 lei
- Active circulante
- 116.225 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 84.617 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.608 lei
- Datorii
- 88.842 lei
- Capitaluri
- 116.910 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 320.530 lei
- Venituri totale
- 322.280 lei
- Cheltuieli totale
- 192.967 lei
- Profit brut
- 129.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 126.987 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.249 lei
- Active circulante
- 120.650 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 116.793 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.857 lei
- Datorii
- 102.912 lei
- Capitaluri
- 128.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 311.711 lei
- Venituri totale
- 317.011 lei
- Cheltuieli totale
- 209.272 lei
- Profit brut
- 107.739 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 105.224 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 67.325 lei
- Active circulante
- 171.616 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- 114.628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.088 lei
- Datorii
- 144.265 lei
- Capitaluri
- 106.225 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 376.439 lei
- Venituri totale
- 376.440 lei
- Cheltuieli totale
- 166.676 lei
- Profit brut
- 209.764 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 206.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 108.658 lei
- Active circulante
- 153.689 lei
- Stocuri
- 619 lei
- Creanțe
- 92.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.870 lei
- Datorii
- 59.969 lei
- Capitaluri
- 209.054 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.542 lei
- Venituri totale
- 241.542 lei
- Cheltuieli totale
- 78.677 lei
- Profit brut
- 162.865 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 160.610 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 137.842 lei
- Active circulante
- 89.391 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 33.967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.424 lei
- Datorii
- 70.318 lei
- Capitaluri
- 161.583 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 193.342 lei
- Venituri totale
- 193.342 lei
- Cheltuieli totale
- 52.206 lei
- Profit brut
- 141.136 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 139.203 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.723 lei
- Active circulante
- 142.190 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 9.501 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.689 lei
- Datorii
- 3.468 lei
- Capitaluri
- 151.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.718 lei
- Venituri totale
- 156.718 lei
- Cheltuieli totale
- 29.359 lei
- Profit brut
- 127.359 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.450 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.050 lei
- Active circulante
- 129.983 lei
- Stocuri
- 2.106 lei
- Creanțe
- 11.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116.420 lei
- Datorii
- 2.878 lei
- Capitaluri
- 133.400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.108 lei
- Venituri totale
- 88.108 lei
- Cheltuieli totale
- 7.674 lei
- Profit brut
- 80.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.790 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.456 lei
- Active circulante
- 76.831 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.136 lei
- Datorii
- 635 lei
- Capitaluri
- 78.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.107 lei
- Venituri totale
- 61.107 lei
- Cheltuieli totale
- 4.316 lei
- Profit brut
- 56.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.959 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42 lei
- Active circulante
- 55.543 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.812 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.731 lei
- Datorii
- 513 lei
- Capitaluri
- 55.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului