TEO EXPERT SERV SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Făurei, Comuna Garoafa, înmatriculată la 13 ianuarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- TEO EXPERT SERV SRL
- CUI
- 25103176
- Nr. înmatriculare
- J39/19/2015
- EUID
- ROONRC.J39/19/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 ianuarie 2015
Sediu social
- Adresă
- CULTURII, nr. 76, IMOBIL C1, Sat Făurei, Comuna Garoafa, Vrancea
- Localitate
- Sat Făurei, Comuna Garoafa, Vrancea
- Cod poștal
- 627144
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 13.01.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TEODORESCU CRISTIAN- MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 30 din 99 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Vrancea, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 3.607 din 8.048 în tot județul, și locul 2.688 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 71%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239.301 lei | -108.831 lei | 1 | 376.032 lei | 41.309 lei | 334.723 lei |
| 2024 | 828.130 lei | 486.860 lei | 1 | 601.720 lei | 113.722 lei | 487.998 lei |
| 2023 | 506.106 lei | 270.182 lei | 2 | 317.524 lei | 68.943 lei | 248.581 lei |
| 2022 | 103.590 lei | 19.543 lei | 0 | 244.355 lei | 24.652 lei | 219.703 lei |
| 2021 | 95.217 lei | 6.367 lei | — | 232.745 lei | 2.584 lei | 230.161 lei |
| 2020 | 64.934 lei | 13.015 lei | — | 229.656 lei | 5.862 lei | 223.794 lei |
| 2019 | 67.141 lei | 13.989 lei | — | 217.025 lei | 6.246 lei | 210.779 lei |
| 2018 | 103.878 lei | 4.200 lei | — | 201.210 lei | 4.420 lei | 196.790 lei |
| 2017 | 114.437 lei | 53.077 lei | — | 195.412 lei | 2.822 lei | 192.590 lei |
| 2016 | 70.515 lei | 25.356 lei | — | 143.577 lei | 4.065 lei | 139.512 lei |
| 2015 | 32.948 lei | -1.872 lei | — | 115.333 lei | 1.177 lei | 114.156 lei |
| 2014 | 58.602 lei | 18.435 lei | — | 136.827 lei | 20.799 lei | 116.028 lei |
| 2013 | 112.346 lei | 80.476 lei | — | 122.796 lei | 5.203 lei | 117.593 lei |
| 2012 | 60.051 lei | 18.945 lei | — | 50.578 lei | 16.461 lei | 37.117 lei |
| 2011 | 22.910 lei | 6.000 lei | — | 18.172 lei | 0 lei | 18.172 lei |
| 2010 | 14.160 lei | 3.720 lei | — | 12.182 lei | 11 lei | 12.171 lei |
| 2009 | 17.430 lei | 8.251 lei | — | 8.685 lei | 234 lei | 8.451 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 239.301 lei
- Venituri totale
- 262.229 lei
- Cheltuieli totale
- 368.830 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 106.601 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 108.831 lei
- Active imobilizate
- 174.712 lei
- Active circulante
- 201.320 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 66.417 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.903 lei
- Datorii
- 41.309 lei
- Capitaluri
- 334.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 828.130 lei
- Venituri totale
- 838.620 lei
- Cheltuieli totale
- 329.087 lei
- Profit brut
- 509.533 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 486.860 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 195.959 lei
- Active circulante
- 405.761 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 155.189 lei
- Casa și conturi la bănci
- 250.572 lei
- Datorii
- 113.722 lei
- Capitaluri
- 487.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 506.106 lei
- Venituri totale
- 506.114 lei
- Cheltuieli totale
- 230.972 lei
- Profit brut
- 275.142 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 270.182 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.167 lei
- Active circulante
- 251.357 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72.804 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.553 lei
- Datorii
- 68.943 lei
- Capitaluri
- 248.581 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.590 lei
- Venituri totale
- 103.594 lei
- Cheltuieli totale
- 81.983 lei
- Profit brut
- 21.611 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.543 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 84.223 lei
- Active circulante
- 160.132 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.838 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145.294 lei
- Datorii
- 24.652 lei
- Capitaluri
- 219.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.217 lei
- Venituri totale
- 96.898 lei
- Cheltuieli totale
- 87.625 lei
- Profit brut
- 9.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.901 lei
- Active circulante
- 186.844 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 183.023 lei
- Datorii
- 2.584 lei
- Capitaluri
- 230.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.934 lei
- Venituri totale
- 64.694 lei
- Cheltuieli totale
- 49.781 lei
- Profit brut
- 14.913 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.015 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.482 lei
- Active circulante
- 220.174 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.363 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.811 lei
- Datorii
- 5.862 lei
- Capitaluri
- 223.794 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.141 lei
- Venituri totale
- 67.341 lei
- Cheltuieli totale
- 51.332 lei
- Profit brut
- 16.009 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.989 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.990 lei
- Active circulante
- 202.035 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.043 lei
- Casa și conturi la bănci
- 191.992 lei
- Datorii
- 6.246 lei
- Capitaluri
- 210.779 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.878 lei
- Venituri totale
- 104.859 lei
- Cheltuieli totale
- 97.513 lei
- Profit brut
- 7.346 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.200 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.895 lei
- Active circulante
- 178.315 lei
- Stocuri
- 102 lei
- Creanțe
- 5.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 172.343 lei
- Datorii
- 4.420 lei
- Capitaluri
- 196.790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.437 lei
- Venituri totale
- 114.769 lei
- Cheltuieli totale
- 58.249 lei
- Profit brut
- 56.520 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.077 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.402 lei
- Active circulante
- 167.010 lei
- Stocuri
- 10.487 lei
- Creanțe
- 13.502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 143.021 lei
- Datorii
- 2.822 lei
- Capitaluri
- 192.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.515 lei
- Venituri totale
- 70.612 lei
- Cheltuieli totale
- 43.139 lei
- Profit brut
- 27.473 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.356 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 143.577 lei
- Stocuri
- 1.501 lei
- Creanțe
- 8.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.724 lei
- Datorii
- 4.065 lei
- Capitaluri
- 139.512 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.948 lei
- Venituri totale
- 32.949 lei
- Cheltuieli totale
- 33.833 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 884 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.872 lei
- Active imobilizate
- 2.972 lei
- Active circulante
- 112.361 lei
- Stocuri
- 896 lei
- Creanțe
- 7.644 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.821 lei
- Datorii
- 1.177 lei
- Capitaluri
- 114.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 58.602 lei
- Venituri totale
- 58.602 lei
- Cheltuieli totale
- 38.409 lei
- Profit brut
- 20.193 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.705 lei
- Active circulante
- 134.122 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.675 lei
- Casa și conturi la bănci
- 131.447 lei
- Datorii
- 20.799 lei
- Capitaluri
- 116.028 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 112.346 lei
- Venituri totale
- 112.346 lei
- Cheltuieli totale
- 28.544 lei
- Profit brut
- 83.802 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.476 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.237 lei
- Active circulante
- 121.559 lei
- Stocuri
- 722 lei
- Creanțe
- 624 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.213 lei
- Datorii
- 5.203 lei
- Capitaluri
- 117.593 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 60.051 lei
- Venituri totale
- 60.051 lei
- Cheltuieli totale
- 37.497 lei
- Profit brut
- 22.554 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.945 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 121 lei
- Active circulante
- 50.457 lei
- Stocuri
- 319 lei
- Creanțe
- 2.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.317 lei
- Datorii
- 16.461 lei
- Capitaluri
- 37.117 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.910 lei
- Venituri totale
- 22.910 lei
- Cheltuieli totale
- 15.767 lei
- Profit brut
- 7.143 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.000 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.172 lei
- Stocuri
- 6.509 lei
- Creanțe
- 560 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.103 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 18.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.160 lei
- Venituri totale
- 14.160 lei
- Cheltuieli totale
- 8.790 lei
- Profit brut
- 5.370 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 3.720 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.182 lei
- Stocuri
- 4.956 lei
- Creanțe
- 107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.119 lei
- Datorii
- 11 lei
- Capitaluri
- 12.171 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.430 lei
- Venituri totale
- 17.431 lei
- Cheltuieli totale
- 7.608 lei
- Profit brut
- 9.823 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 8.251 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.685 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.685 lei
- Datorii
- 234 lei
- Capitaluri
- 8.451 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2021) · valoare însumată de cel mult 400 lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA VRANCEAo atribuire · cel mult 400 lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă nr. DA28365057
SERVICIU INCHIRIERE DOZATOR CU SISTEM DE FILTRATE APA. SERVICIU INCHIRIERE LUNAR.
400 lei · AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA VRANCEA · CPV 42912310-8 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 7 decembrie 2021 și 7 decembrie 2021. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (5)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înregistrare în scopuri de TVA