TEO-DENTIS FOR LIFE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Botoșani, înmatriculată la 14 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TEO-DENTIS FOR LIFE S.R.L.
- CUI
- 45058347
- Nr. înmatriculare
- J7/666/2021
- EUID
- ROONRC.J7/666/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- CUZA VODĂ, nr. 14, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Localitate
- Municipiul Botoșani, Botoșani
- Cod poștal
- 710233
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MATEIUC SIMONA GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 93 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Botoșani, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 2.068 din 5.640 în tot județul, și locul 1.582 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 380.713 lei | 107.032 lei | 2 | 3.814.749 lei | 3.859.832 lei | -45.083 lei |
| 2024 | 376.106 lei | 101.020 lei | 1 | 3.724.160 lei | 3.876.274 lei | -152.114 lei |
| 2023 | 374.207 lei | -37.401 lei | 1 | 3.806.307 lei | 4.059.441 lei | -253.134 lei |
| 2022 | 239.483 lei | -215.776 lei | 1 | 3.905.964 lei | 4.121.697 lei | -215.733 lei |
| 2021 | — | -157 lei | — | 1 lei | 157 lei | -156 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 380.713 lei
- Venituri totale
- 380.713 lei
- Cheltuieli totale
- 251.641 lei
- Profit brut
- 129.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 107.032 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.811.949 lei
- Active circulante
- 2.800 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.776 lei
- Datorii
- 3.859.832 lei
- Capitaluri
- -45.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 376.106 lei
- Venituri totale
- 376.106 lei
- Cheltuieli totale
- 256.294 lei
- Profit brut
- 119.812 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 101.020 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.692.730 lei
- Active circulante
- 31.430 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.923 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.507 lei
- Datorii
- 3.876.274 lei
- Capitaluri
- -152.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 374.207 lei
- Venituri totale
- 374.207 lei
- Cheltuieli totale
- 407.865 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.658 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.401 lei
- Active imobilizate
- 3.794.322 lei
- Active circulante
- 11.985 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.975 lei
- Datorii
- 4.059.441 lei
- Capitaluri
- -253.134 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului