TEN S.A.T. TRANSIG S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, înmatriculată la 13 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- TEN S.A.T. TRANSIG S.R.L.
- CUI
- 37192916
- Nr. înmatriculare
- J2017000112312
- EUID
- ROONRC.J2017000112312
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- SOARELUI, nr. 1, birou nr.1, Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj
- Localitate
- Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj
- Cod poștal
- 455300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 9 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SZOJKA ADELUŢA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sălaj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 128.891 lei | 1.037 lei | — | 466.445 lei | 276.762 lei | 189.683 lei |
| 2023 | 57.647 lei | 21.974 lei | — | 367.505 lei | 178.860 lei | 188.645 lei |
| 2022 | — | -16.357 lei | — | 266.453 lei | 99.782 lei | 166.671 lei |
| 2020 | 161.356 lei | 50.890 lei | 2 | 323.423 lei | 54.415 lei | 269.008 lei |
| 2019 | 168.924 lei | -9.550 lei | 2 | 280.977 lei | 62.859 lei | 218.118 lei |
| 2018 | 450.748 lei | 200.514 lei | 3 | 254.137 lei | 26.469 lei | 227.668 lei |
| 2017 | 120.654 lei | 26.954 lei | 2 | 40.786 lei | 13.632 lei | 27.154 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.891 lei
- Venituri totale
- 169.170 lei
- Cheltuieli totale
- 167.469 lei
- Profit brut
- 1.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.037 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122.644 lei
- Active circulante
- 343.801 lei
- Stocuri
- 150 lei
- Creanțe
- 318.072 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.579 lei
- Datorii
- 276.762 lei
- Capitaluri
- 189.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.647 lei
- Venituri totale
- 58.168 lei
- Cheltuieli totale
- 32.035 lei
- Profit brut
- 26.133 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.148 lei
- Active circulante
- 305.357 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 288.908 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.449 lei
- Datorii
- 178.860 lei
- Capitaluri
- 188.645 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 16.357 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.357 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.357 lei
- Active imobilizate
- 7.537 lei
- Active circulante
- 258.916 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 256.645 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.271 lei
- Datorii
- 99.782 lei
- Capitaluri
- 166.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 161.356 lei
- Venituri totale
- 165.874 lei
- Cheltuieli totale
- 113.335 lei
- Profit brut
- 52.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.890 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.825 lei
- Active circulante
- 310.598 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 250.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.252 lei
- Datorii
- 54.415 lei
- Capitaluri
- 269.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.924 lei
- Venituri totale
- 175.559 lei
- Cheltuieli totale
- 183.366 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.807 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.550 lei
- Active imobilizate
- 16.031 lei
- Active circulante
- 264.946 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 231.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.653 lei
- Datorii
- 62.859 lei
- Capitaluri
- 218.118 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 450.748 lei
- Venituri totale
- 452.514 lei
- Cheltuieli totale
- 247.492 lei
- Profit brut
- 205.022 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.514 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 254.137 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 165.678 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.459 lei
- Datorii
- 26.469 lei
- Capitaluri
- 227.668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.654 lei
- Venituri totale
- 121.016 lei
- Cheltuieli totale
- 92.855 lei
- Profit brut
- 28.161 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.954 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.786 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.574 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.212 lei
- Datorii
- 13.632 lei
- Capitaluri
- 27.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului