TELECOM INSTALARI FO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Găneasa, Comuna Găneasa, înmatriculată la 1 iulie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- TELECOM INSTALARI FO S.R.L.
- CUI
- 50303442
- Nr. înmatriculare
- J2024004716235
- EUID
- ROONRC.J2024004716235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 iulie 2024
Sediu social
- Adresă
- PESCĂRIEI, nr. 17, Sat Găneasa, Comuna Găneasa, Ilfov
- Localitate
- Sat Găneasa, Comuna Găneasa, Ilfov
- Cod poștal
- 77100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.07.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NEDELCU POLICSENIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4222, județul Ilfov, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 7.015 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 209%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.505.254 lei | 686.491 lei | 1 | 811.442 lei | 124.711 lei | 686.731 lei |
| 2024 | 486.675 lei | 231.877 lei | 1 | 325.438 lei | 93.361 lei | 232.077 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.505.254 lei
- Venituri totale
- 1.506.100 lei
- Cheltuieli totale
- 727.845 lei
- Profit brut
- 778.255 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 686.491 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 242.218 lei
- Active circulante
- 569.224 lei
- Stocuri
- 61.965 lei
- Creanțe
- 488.379 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.880 lei
- Datorii
- 124.711 lei
- Capitaluri
- 686.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 486.675 lei
- Venituri totale
- 486.720 lei
- Cheltuieli totale
- 240.549 lei
- Profit brut
- 246.171 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 231.877 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.760 lei
- Active circulante
- 301.678 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 222.145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.533 lei
- Datorii
- 93.361 lei
- Capitaluri
- 232.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului