TEHNOSTIL AUTOMOTIVE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, înmatriculată la 16 aprilie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- TEHNOSTIL AUTOMOTIVE SRL
- CUI
- 25456356
- Nr. înmatriculare
- J2009000986233
- EUID
- ROONRC.J2009000986233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 aprilie 2009
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI, nr. 26B, Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov
- Localitate
- Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov
- Cod poștal
- 77055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sechestru părți sociale/acțiuni deținute de unul sau mai mulți asoc./acționari (cod 2072, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 17 apr)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 21 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.04.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOACATA COSTEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2920, județul Ilfov. Locul 33.705 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 55%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.000 lei | 523.373 lei | — | 2.194.407 lei | 1.649.322 lei | 545.085 lei |
| 2024 | 86.404 lei | 32.638 lei | — | 2.237.879 lei | 2.216.168 lei | 21.711 lei |
| 2023 | 78.000 lei | 64.848 lei | — | 2.240.060 lei | 2.250.987 lei | -10.927 lei |
| 2022 | — | -28.608 lei | — | 2.202.719 lei | 2.278.494 lei | -75.775 lei |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | — | 2.260.264 lei | 2.315.050 lei | -47.166 lei |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | — | 2.260.264 lei | 2.315.050 lei | -47.166 lei |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 0 | 2.260.264 lei | 2.315.050 lei | -47.166 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 2.260.264 lei | 2.315.050 lei | -47.166 lei |
| 2017 | — | 0 lei | 0 | 2.260.264 lei | 2.315.050 lei | -47.166 lei |
| 2016 | 35.082 lei | -61.238 lei | 3 | 2.260.264 lei | 2.315.050 lei | -47.166 lei |
| 2015 | 385.567 lei | -326.020 lei | 6 | 2.425.758 lei | 2.419.306 lei | 14.072 lei |
| 2014 | 1.919.238 lei | -465.891 lei | 11 | 3.195.699 lei | 2.863.227 lei | 340.092 lei |
| 2013 | 6.930.201 lei | 165.344 lei | 24 | 3.291.555 lei | 2.481.733 lei | 805.983 lei |
| 2012 | 9.430.690 lei | 189.272 lei | 26 | 3.859.973 lei | 2.934.095 lei | 640.640 lei |
| 2011 | 6.648.637 lei | 188.320 lei | 21 | 4.077.346 lei | 3.414.151 lei | 451.368 lei |
| 2010 | 7.009.371 lei | 160.294 lei | 22 | 2.910.809 lei | 2.702.744 lei | 262.048 lei |
| 2009 | 7.181.521 lei | 89.456 lei | 5 | 1.468.775 lei | 1.237.627 lei | 99.456 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.000 lei
- Venituri totale
- 529.488 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 529.488 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 523.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.237.176 lei
- Active circulante
- 957.231 lei
- Stocuri
- 332.309 lei
- Creanțe
- 624.922 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 1.649.322 lei
- Capitaluri
- 545.085 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.404 lei
- Venituri totale
- 86.404 lei
- Cheltuieli totale
- 40.881 lei
- Profit brut
- 45.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.638 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.237.176 lei
- Active circulante
- 1.000.703 lei
- Stocuri
- 332.309 lei
- Creanțe
- 636.554 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.840 lei
- Datorii
- 2.216.168 lei
- Capitaluri
- 21.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.000 lei
- Venituri totale
- 78.000 lei
- Cheltuieli totale
- 800 lei
- Profit brut
- 77.200 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.848 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.243.048 lei
- Active circulante
- 997.012 lei
- Stocuri
- 367.318 lei
- Creanțe
- 599.699 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.995 lei
- Datorii
- 2.250.987 lei
- Capitaluri
- -10.927 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 28.608 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.608 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.608 lei
- Active imobilizate
- 1.243.048 lei
- Active circulante
- 959.671 lei
- Stocuri
- 367.318 lei
- Creanțe
- 592.353 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.278.494 lei
- Capitaluri
- -75.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.249.483 lei
- Active circulante
- 1.010.781 lei
- Stocuri
- 296.980 lei
- Creanțe
- 706.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.980 lei
- Datorii
- 2.315.050 lei
- Capitaluri
- -47.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.249.483 lei
- Active circulante
- 1.010.781 lei
- Stocuri
- 296.980 lei
- Creanțe
- 706.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.980 lei
- Datorii
- 2.315.050 lei
- Capitaluri
- -47.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.249.483 lei
- Active circulante
- 1.010.781 lei
- Stocuri
- 296.980 lei
- Creanțe
- 706.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.980 lei
- Datorii
- 2.315.050 lei
- Capitaluri
- -47.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.249.483 lei
- Active circulante
- 1.010.781 lei
- Stocuri
- 296.980 lei
- Creanțe
- 706.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.980 lei
- Datorii
- 2.315.050 lei
- Capitaluri
- -47.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.249.483 lei
- Active circulante
- 1.010.781 lei
- Stocuri
- 296.980 lei
- Creanțe
- 706.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.980 lei
- Datorii
- 2.315.050 lei
- Capitaluri
- -47.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.082 lei
- Venituri totale
- 44.202 lei
- Cheltuieli totale
- 105.440 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.238 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.238 lei
- Active imobilizate
- 1.249.483 lei
- Active circulante
- 1.010.781 lei
- Stocuri
- 296.980 lei
- Creanțe
- 706.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.980 lei
- Datorii
- 2.315.050 lei
- Capitaluri
- -47.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 385.567 lei
- Venituri totale
- 824.671 lei
- Cheltuieli totale
- 1.150.691 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 326.020 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 326.020 lei
- Active imobilizate
- 1.321.834 lei
- Active circulante
- 1.103.924 lei
- Stocuri
- 280.917 lei
- Creanțe
- 814.823 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.184 lei
- Datorii
- 2.419.306 lei
- Capitaluri
- 14.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.919.238 lei
- Venituri totale
- 1.991.990 lei
- Cheltuieli totale
- 2.457.881 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 465.891 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 465.891 lei
- Active imobilizate
- 1.074.252 lei
- Active circulante
- 2.121.447 lei
- Stocuri
- 1.079.842 lei
- Creanțe
- 1.033.333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.272 lei
- Datorii
- 2.863.227 lei
- Capitaluri
- 340.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.930.201 lei
- Venituri totale
- 7.177.223 lei
- Cheltuieli totale
- 6.928.223 lei
- Profit brut
- 249.000 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 165.344 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.207.291 lei
- Active circulante
- 2.084.264 lei
- Stocuri
- 813.658 lei
- Creanțe
- 1.247.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.432 lei
- Datorii
- 2.481.733 lei
- Capitaluri
- 805.983 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 24
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.430.690 lei
- Venituri totale
- 9.456.664 lei
- Cheltuieli totale
- 9.201.611 lei
- Profit brut
- 255.053 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 189.272 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.363.156 lei
- Active circulante
- 2.496.817 lei
- Stocuri
- 1.243.093 lei
- Creanțe
- 1.234.211 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.513 lei
- Datorii
- 2.934.095 lei
- Capitaluri
- 640.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 26
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.648.637 lei
- Venituri totale
- 6.821.473 lei
- Cheltuieli totale
- 6.575.469 lei
- Profit brut
- 246.004 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 188.320 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.034.577 lei
- Active circulante
- 3.042.769 lei
- Stocuri
- 1.728.393 lei
- Creanțe
- 1.130.172 lei
- Casa și conturi la bănci
- 184.204 lei
- Datorii
- 3.414.151 lei
- Capitaluri
- 451.368 lei
- Capital subscris vărsat
- 86.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.009.371 lei
- Venituri totale
- 6.979.285 lei
- Cheltuieli totale
- 6.777.840 lei
- Profit brut
- 201.445 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 160.294 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 726.411 lei
- Active circulante
- 2.184.398 lei
- Stocuri
- 1.629.140 lei
- Creanțe
- 486.216 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.042 lei
- Datorii
- 2.702.744 lei
- Capitaluri
- 262.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 85.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 22
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.181.521 lei
- Venituri totale
- 7.197.382 lei
- Cheltuieli totale
- 7.091.268 lei
- Profit brut
- 106.114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.456 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 396.325 lei
- Active circulante
- 1.072.450 lei
- Stocuri
- 194.157 lei
- Creanțe
- 810.384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.909 lei
- Datorii
- 1.237.627 lei
- Capitaluri
- 99.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Activități autorizate (CAEN)
- 2920 · Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci (CAEN Rev.2)
- 2932 · Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3319 · Repararea altor echipamente (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sechestru părți sociale/acțiuni deținute de unul sau mai mulți asoc./acționari (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Reactivată fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
Înregistrări mai vechi (9)
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului