TEHNOMOTIV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slobozia, înmatriculată la 9 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- TEHNOMOTIV S.R.L.
- CUI
- 37729115
- Nr. înmatriculare
- J2017000336219
- EUID
- ROONRC.J2017000336219
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- CHIMIEI, bl. C2, sc. B, et. 2, ap. 12, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Localitate
- Municipiul Slobozia, Ialomița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 29 mai)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALEXANDRU RĂSVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ialomița.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.344 lei | — | 4.412 lei | 130.251 lei | -125.839 lei |
| 2024 | — | -2.107 lei | — | 4.503 lei | 127.998 lei | -123.495 lei |
| 2023 | 1.880 lei | -2.770 lei | — | 4.712 lei | 126.100 lei | -121.388 lei |
| 2022 | 17.005 lei | -2.964 lei | — | 7.248 lei | 125.865 lei | -118.617 lei |
| 2021 | 5.440 lei | -715 lei | — | 22.291 lei | 137.944 lei | -115.653 lei |
| 2020 | 2.500 lei | -34.039 lei | 2 | 53.183 lei | 136.325 lei | -114.938 lei |
| 2019 | — | -59.552 lei | 2 | 89.121 lei | 82.146 lei | -80.899 lei |
| 2018 | 5.160 lei | -17.299 lei | 2 | 120.327 lei | 19.968 lei | -21.347 lei |
| 2017 | — | -4.258 lei | 1 | 201.850 lei | 5.898 lei | -4.048 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.344 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.344 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.344 lei
- Active imobilizate
- 176 lei
- Active circulante
- 4.236 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.007 lei
- Datorii
- 130.251 lei
- Capitaluri
- -125.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.107 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.107 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.107 lei
- Active imobilizate
- 319 lei
- Active circulante
- 4.184 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.955 lei
- Datorii
- 127.998 lei
- Capitaluri
- -123.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.880 lei
- Venituri totale
- 2.003 lei
- Cheltuieli totale
- 4.773 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.770 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.770 lei
- Active imobilizate
- 462 lei
- Active circulante
- 4.250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.955 lei
- Datorii
- 126.100 lei
- Capitaluri
- -121.388 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.005 lei
- Venituri totale
- 17.005 lei
- Cheltuieli totale
- 19.459 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.454 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.964 lei
- Active imobilizate
- 2.410 lei
- Active circulante
- 4.838 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.837 lei
- Datorii
- 125.865 lei
- Capitaluri
- -118.617 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.440 lei
- Venituri totale
- 37.269 lei
- Cheltuieli totale
- 37.821 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 552 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 715 lei
- Active imobilizate
- 18.527 lei
- Active circulante
- 3.764 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.763 lei
- Datorii
- 137.944 lei
- Capitaluri
- -115.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.500 lei
- Venituri totale
- 58.544 lei
- Cheltuieli totale
- 92.558 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.014 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.039 lei
- Active imobilizate
- 52.328 lei
- Active circulante
- 855 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 854 lei
- Datorii
- 136.325 lei
- Capitaluri
- -114.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 33.832 lei
- Cheltuieli totale
- 93.384 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.552 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.552 lei
- Active imobilizate
- 86.128 lei
- Active circulante
- 2.993 lei
- Stocuri
- 242 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.750 lei
- Datorii
- 82.146 lei
- Capitaluri
- -80.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.160 lei
- Venituri totale
- 66.484 lei
- Cheltuieli totale
- 83.731 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.247 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.299 lei
- Active imobilizate
- 119.960 lei
- Active circulante
- 367 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 366 lei
- Datorii
- 19.968 lei
- Capitaluri
- -21.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.258 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.258 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.258 lei
- Active imobilizate
- 47 lei
- Active circulante
- 201.803 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.802 lei
- Datorii
- 5.898 lei
- Capitaluri
- -4.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului