TEDDY TRANSPORT SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, înmatriculată la 21 februarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- TEDDY TRANSPORT SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 49636540
- Nr. înmatriculare
- J2024000371328
- EUID
- ROONRC.J2024000371328
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 februarie 2024
Sediu social
- Adresă
- Constantin Iotzu, nr. 1, bl. 1, ap. 8, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Localitate
- Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Cod poștal
- 555300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.02.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VLAD TUDOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 84 din 151 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, județul Sibiu, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 11.856 din 15.771 în tot județul, și locul 5.623 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 61%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.216 lei | 28.080 lei | 1 | 42.502 lei | 14.182 lei | 28.320 lei |
| 2024 | 40.573 lei | 30.959 lei | — | 33.076 lei | 1.917 lei | 31.159 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.216 lei
- Venituri totale
- 65.652 lei
- Cheltuieli totale
- 33.038 lei
- Profit brut
- 32.614 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.080 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.502 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.349 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.153 lei
- Datorii
- 14.182 lei
- Capitaluri
- 28.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.573 lei
- Venituri totale
- 40.580 lei
- Cheltuieli totale
- 3.864 lei
- Profit brut
- 36.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.959 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.076 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.471 lei
- Datorii
- 1.917 lei
- Capitaluri
- 31.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului