TECNO BETON S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Borsa, Oraș Borșa, înmatriculată la 15 februarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- TECNO BETON S.R.L.
- CUI
- 49602289
- Nr. înmatriculare
- J24/269/2024
- EUID
- ROONRC.J24/269/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2024
Sediu social
- Adresă
- FORESTIERILOR, nr. 20A, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Localitate
- Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Cod poștal
- 435200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 15 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.02.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- RUSU CIPRIAN-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 39 din 773 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Maramureș, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 780 din 13.678 în tot județul, și locul 571 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.793%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.222.448 lei | 520.348 lei | 16 | 1.523.866 lei | 1.003.318 lei | 520.548 lei |
| 2024 | 275.827 lei | 57.910 lei | 2 | 133.137 lei | 75.027 lei | 58.110 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.222.448 lei
- Venituri totale
- 5.242.537 lei
- Cheltuieli totale
- 4.580.557 lei
- Profit brut
- 661.980 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 520.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 124.544 lei
- Active circulante
- 1.399.322 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 791.964 lei
- Casa și conturi la bănci
- 607.358 lei
- Datorii
- 1.003.318 lei
- Capitaluri
- 520.548 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275.827 lei
- Venituri totale
- 275.833 lei
- Cheltuieli totale
- 215.221 lei
- Profit brut
- 60.612 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 200 lei
- Active circulante
- 132.937 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 132.937 lei
- Datorii
- 75.027 lei
- Capitaluri
- 58.110 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA