TECHOME INVESTMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, înmatriculată la 21 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TECHOME INVESTMENT S.R.L.
- CUI
- 45094188
- Nr. înmatriculare
- J4/1799/2021
- EUID
- ROONRC.J4/1799/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- OBORULUI, nr. 17, Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău
- Localitate
- Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău
- Cod poștal
- 607270
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUNTEANU TADEUS-ARTEMIDOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bacău.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 550 lei | — | 253.720 lei | 2.070 lei | 251.650 lei |
| 2024 | — | 2.220 lei | — | 253.293 lei | 2.193 lei | 251.100 lei |
| 2023 | 64.150 lei | 10.722 lei | — | 262.070 lei | 4.875 lei | 257.195 lei |
| 2022 | 472.515 lei | 236.844 lei | — | 291.225 lei | 14.751 lei | 276.474 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.254 lei
- Cheltuieli totale
- 3.611 lei
- Profit brut
- 643 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253.720 lei
- Stocuri
- 51.540 lei
- Creanțe
- 168.574 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.606 lei
- Datorii
- 2.070 lei
- Capitaluri
- 251.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 7.188 lei
- Cheltuieli totale
- 4.603 lei
- Profit brut
- 2.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.220 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 96 lei
- Active circulante
- 253.197 lei
- Stocuri
- 37.803 lei
- Creanțe
- 179.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.753 lei
- Datorii
- 2.193 lei
- Capitaluri
- 251.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.150 lei
- Venituri totale
- 64.192 lei
- Cheltuieli totale
- 51.782 lei
- Profit brut
- 12.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.722 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 212 lei
- Active circulante
- 261.858 lei
- Stocuri
- 19.321 lei
- Creanțe
- 105.888 lei
- Casa și conturi la bănci
- 136.649 lei
- Datorii
- 4.875 lei
- Capitaluri
- 257.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 472.515 lei
- Venituri totale
- 473.584 lei
- Cheltuieli totale
- 223.826 lei
- Profit brut
- 249.758 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 236.844 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 327 lei
- Active circulante
- 290.898 lei
- Stocuri
- 9.587 lei
- Creanțe
- 135.816 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145.495 lei
- Datorii
- 14.751 lei
- Capitaluri
- 276.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 6 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2023) · valoare însumată de cel mult 10 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau6 atribuiri · cel mult 10 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Mobilier
7.600 lei · Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau · CPV 39100000-3 Mobilier (Rev.2)
- Cumpărare directă5 loturi
Set 2 usi pal melaminat
574,78 lei · Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau · CPV 39516000-2 Articole de mobilier (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 16 martie 2023 și 28 martie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3103 · Fabricarea de saltele și somiere (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului