TEAM OF IVAN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 14 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- TEAM OF IVAN SRL
- CUI
- 37985369
- Nr. înmatriculare
- J40/12850/2017
- EUID
- ROONRC.J40/12850/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- PRIGORIILOR, nr. 4, PARTER, CAMERA 01, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32852
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IVAN NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 118 din 344 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8551, municipiul București, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 85.595 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.934 lei | 22.257 lei | 1 | 28.718 lei | 5.240 lei | 23.478 lei |
| 2024 | 89.421 lei | 15.605 lei | 1 | 21.983 lei | 2.762 lei | 19.221 lei |
| 2023 | 58.719 lei | 3.048 lei | 1 | 33.113 lei | 29.497 lei | 3.616 lei |
| 2022 | 64.590 lei | 29.939 lei | — | 36.345 lei | 907 lei | 35.438 lei |
| 2021 | 31.950 lei | 16.973 lei | — | 21.938 lei | 440 lei | 21.498 lei |
| 2020 | 2.340 lei | -180 lei | — | 4.724 lei | 199 lei | 4.525 lei |
| 2019 | 17.380 lei | 11.410 lei | — | 11.931 lei | 281 lei | 11.650 lei |
| 2018 | 12.225 lei | -8.220 lei | — | 12.547 lei | 0 lei | 12.547 lei |
| 2017 | 51.839 lei | 20.567 lei | 2 | 22.476 lei | 1.709 lei | 20.767 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.934 lei
- Venituri totale
- 137.935 lei
- Cheltuieli totale
- 109.562 lei
- Profit brut
- 28.373 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.257 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.258 lei
- Active circulante
- 24.460 lei
- Stocuri
- 6.077 lei
- Creanțe
- 725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.658 lei
- Datorii
- 5.240 lei
- Capitaluri
- 23.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.421 lei
- Venituri totale
- 89.421 lei
- Cheltuieli totale
- 69.332 lei
- Profit brut
- 20.089 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.605 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.271 lei
- Active circulante
- 15.712 lei
- Stocuri
- 5.009 lei
- Creanțe
- 3.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.316 lei
- Datorii
- 2.762 lei
- Capitaluri
- 19.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.719 lei
- Venituri totale
- 58.719 lei
- Cheltuieli totale
- 53.102 lei
- Profit brut
- 5.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.048 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.113 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.942 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.171 lei
- Datorii
- 29.497 lei
- Capitaluri
- 3.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.590 lei
- Venituri totale
- 64.590 lei
- Cheltuieli totale
- 32.984 lei
- Profit brut
- 31.606 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.939 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.345 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.108 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.237 lei
- Datorii
- 907 lei
- Capitaluri
- 35.438 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.950 lei
- Venituri totale
- 31.950 lei
- Cheltuieli totale
- 14.036 lei
- Profit brut
- 17.914 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.973 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.938 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.025 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.913 lei
- Datorii
- 440 lei
- Capitaluri
- 21.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.340 lei
- Venituri totale
- 2.340 lei
- Cheltuieli totale
- 2.450 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 110 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 180 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.724 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.724 lei
- Datorii
- 199 lei
- Capitaluri
- 4.525 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.380 lei
- Venituri totale
- 17.380 lei
- Cheltuieli totale
- 5.449 lei
- Profit brut
- 11.931 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.931 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.944 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.987 lei
- Datorii
- 281 lei
- Capitaluri
- 11.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.225 lei
- Venituri totale
- 12.225 lei
- Cheltuieli totale
- 20.329 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.104 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.220 lei
- Active imobilizate
- 183 lei
- Active circulante
- 12.364 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.364 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 12.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.839 lei
- Venituri totale
- 51.839 lei
- Cheltuieli totale
- 30.754 lei
- Profit brut
- 21.085 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 458 lei
- Active circulante
- 22.018 lei
- Stocuri
- 589 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.429 lei
- Datorii
- 1.709 lei
- Capitaluri
- 20.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului