TCVSOFT VEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 11 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TCVSOFT VEST S.R.L.
- CUI
- 40969665
- Nr. înmatriculare
- J2019000787020
- EUID
- ROONRC.J2019000787020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- RENAȘTERII, nr. 78, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310303
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOMI COSMIN-VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 134 din 198 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, județul Arad, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 8.442 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.426 lei | 235 lei | 1 | 262.115 lei | 159.031 lei | 103.595 lei |
| 2024 | 120.289 lei | 2.780 lei | 1 | 273.621 lei | 170.261 lei | 103.360 lei |
| 2023 | 151.900 lei | 64.162 lei | 1 | 124.787 lei | 24.208 lei | 100.579 lei |
| 2022 | 81.522 lei | 35.396 lei | 1 | 89.990 lei | 17.525 lei | 71.813 lei |
| 2021 | 76.169 lei | 2.201 lei | 1 | 111.244 lei | 27.333 lei | 38.618 lei |
| 2020 | 73.760 lei | 10.615 lei | 1 | 162.594 lei | 27.266 lei | 46.943 lei |
| 2019 | 59.688 lei | 36.129 lei | 0 | 175.788 lei | 11.574 lei | 36.329 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.426 lei
- Venituri totale
- 170.662 lei
- Cheltuieli totale
- 165.410 lei
- Profit brut
- 5.252 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 235 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 179.331 lei
- Active circulante
- 82.784 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 29.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.233 lei
- Datorii
- 159.031 lei
- Capitaluri
- 103.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.289 lei
- Venituri totale
- 134.721 lei
- Cheltuieli totale
- 127.901 lei
- Profit brut
- 6.820 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.780 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 214.403 lei
- Active circulante
- 59.218 lei
- Stocuri
- 3.626 lei
- Creanțe
- 44.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.757 lei
- Datorii
- 170.261 lei
- Capitaluri
- 103.360 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.900 lei
- Venituri totale
- 152.690 lei
- Cheltuieli totale
- 87.009 lei
- Profit brut
- 65.681 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.162 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.914 lei
- Active circulante
- 107.873 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 22.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.828 lei
- Datorii
- 24.208 lei
- Capitaluri
- 100.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.522 lei
- Venituri totale
- 130.875 lei
- Cheltuieli totale
- 93.597 lei
- Profit brut
- 37.278 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.396 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.209 lei
- Active circulante
- 73.781 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 21.177 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.604 lei
- Datorii
- 17.525 lei
- Capitaluri
- 71.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.169 lei
- Venituri totale
- 125.522 lei
- Cheltuieli totale
- 121.036 lei
- Profit brut
- 4.486 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.201 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.635 lei
- Active circulante
- 45.609 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 20.818 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.791 lei
- Datorii
- 27.333 lei
- Capitaluri
- 38.618 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.760 lei
- Venituri totale
- 119.000 lei
- Cheltuieli totale
- 106.340 lei
- Profit brut
- 12.660 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.615 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 127.177 lei
- Active circulante
- 35.417 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 17.006 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.411 lei
- Datorii
- 27.266 lei
- Capitaluri
- 46.943 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.688 lei
- Venituri totale
- 71.822 lei
- Cheltuieli totale
- 33.902 lei
- Profit brut
- 37.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.129 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 93.623 lei
- Active circulante
- 82.165 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 55.161 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.004 lei
- Datorii
- 11.574 lei
- Capitaluri
- 36.329 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Contracte publice
- 4 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2022–2026) · valoare însumată de cel mult 117 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Compania de Apa Arad S.A.o atribuire · cel mult 114 mii lei
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL3 atribuiri · cel mult 3 mii lei
Ultimele 4 atribuiri
- Cumpărare directă
Mentenanta program informatic „Istoric pacienti”
1.000 lei · SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL · CPV 72600000-6 Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Cumpărare directă
Mentenanta program informatic „Istoric pacienti”
1.000 lei · SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL · CPV 72600000-6 Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Cumpărare directă
Mentenanta program informatic „Istoric pacienti”
500 lei · SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL · CPV 72600000-6 Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii informatice pentru programele de contabilitate
114.000 lei · Compania de Apa Arad S.A. · CPV 72540000-2 Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 31 octombrie 2022 și 27 aprilie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului