TCV LOG & MORE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slobozia, înmatriculată la 14 ianuarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- TCV LOG & MORE S.R.L.
- CUI
- 33968314
- Nr. înmatriculare
- J2015000013219
- EUID
- ROONRC.J2015000013219
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 ianuarie 2015
Sediu social
- Adresă
- BRĂILEI, nr. 5, PAVILION ADMINISTRATIV, NR. CAD. 1253, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Localitate
- Municipiul Slobozia, Ialomița
- Cod poștal
- 920095
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.01.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŢINTĂ CONSTANTIN-VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 57 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4321, județul Ialomița, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 323 din 5.009 în tot județul, și locul 1.046 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.309%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.438.233 lei | 638.248 lei | 3 | 1.367.106 lei | 719.453 lei | 654.402 lei |
| 2024 | 386.054 lei | 55.348 lei | 4 | 319.876 lei | 259.599 lei | 71.502 lei |
| 2023 | 866.398 lei | 155.129 lei | 2 | 302.802 lei | 165.150 lei | 140.123 lei |
| 2022 | 1.110.686 lei | 1.376 lei | 1 | 173.024 lei | 191.254 lei | -15.006 lei |
| 2021 | 2.091.826 lei | 36.647 lei | 2 | 319.497 lei | 337.815 lei | -16.382 lei |
| 2020 | 1.915.659 lei | 21.557 lei | 2 | 317.238 lei | 381.245 lei | -53.029 lei |
| 2019 | 1.193.330 lei | -36.921 lei | 3 | 286.919 lei | 372.427 lei | -74.586 lei |
| 2018 | 1.233.374 lei | -53.819 lei | 5 | 359.852 lei | 414.230 lei | -37.665 lei |
| 2017 | 745.101 lei | 35.554 lei | 5 | 356.359 lei | 339.584 lei | 36.154 lei |
| 2016 | 636.884 lei | 7.648 lei | 4 | 283.243 lei | 289.405 lei | 8.248 lei |
| 2015 | 571.258 lei | 32.857 lei | 2 | 199.984 lei | 171.197 lei | 33.057 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.438.233 lei
- Venituri totale
- 5.446.400 lei
- Cheltuieli totale
- 4.681.784 lei
- Profit brut
- 764.616 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 638.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 145.869 lei
- Active circulante
- 1.221.237 lei
- Stocuri
- 184.906 lei
- Creanțe
- 704.477 lei
- Casa și conturi la bănci
- 331.854 lei
- Datorii
- 719.453 lei
- Capitaluri
- 654.402 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 386.054 lei
- Venituri totale
- 386.054 lei
- Cheltuieli totale
- 322.005 lei
- Profit brut
- 64.049 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.969 lei
- Active circulante
- 304.907 lei
- Stocuri
- 17.800 lei
- Creanțe
- 237.722 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.385 lei
- Datorii
- 259.599 lei
- Capitaluri
- 71.502 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 866.398 lei
- Venituri totale
- 866.501 lei
- Cheltuieli totale
- 702.881 lei
- Profit brut
- 163.620 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 155.129 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.008 lei
- Active circulante
- 293.794 lei
- Stocuri
- 35.308 lei
- Creanțe
- 202.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.925 lei
- Datorii
- 165.150 lei
- Capitaluri
- 140.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.110.686 lei
- Venituri totale
- 1.111.586 lei
- Cheltuieli totale
- 1.099.798 lei
- Profit brut
- 11.788 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.376 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.806 lei
- Active circulante
- 159.218 lei
- Stocuri
- 32.371 lei
- Creanțe
- 78.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.622 lei
- Datorii
- 191.254 lei
- Capitaluri
- -15.006 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.091.826 lei
- Venituri totale
- 2.092.985 lei
- Cheltuieli totale
- 2.035.408 lei
- Profit brut
- 57.577 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.647 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.606 lei
- Active circulante
- 293.891 lei
- Stocuri
- 5.288 lei
- Creanțe
- 221.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.508 lei
- Datorii
- 337.815 lei
- Capitaluri
- -16.382 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.915.659 lei
- Venituri totale
- 1.925.254 lei
- Cheltuieli totale
- 1.886.796 lei
- Profit brut
- 38.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.557 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.145 lei
- Active circulante
- 271.093 lei
- Stocuri
- 2.384 lei
- Creanțe
- 267.644 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 381.245 lei
- Capitaluri
- -53.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.193.330 lei
- Venituri totale
- 1.320.681 lei
- Cheltuieli totale
- 1.344.423 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.742 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.921 lei
- Active imobilizate
- 71.491 lei
- Active circulante
- 215.428 lei
- Stocuri
- 5.615 lei
- Creanțe
- 203.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.011 lei
- Datorii
- 372.427 lei
- Capitaluri
- -74.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.233.374 lei
- Venituri totale
- 1.240.452 lei
- Cheltuieli totale
- 1.281.701 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.249 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 53.819 lei
- Active imobilizate
- 171.116 lei
- Active circulante
- 188.736 lei
- Stocuri
- 7.547 lei
- Creanțe
- 172.332 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.857 lei
- Datorii
- 414.230 lei
- Capitaluri
- -37.665 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 745.101 lei
- Venituri totale
- 779.350 lei
- Cheltuieli totale
- 736.224 lei
- Profit brut
- 43.126 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.554 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 195.512 lei
- Active circulante
- 160.847 lei
- Stocuri
- 24.102 lei
- Creanțe
- 128.945 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.800 lei
- Datorii
- 339.584 lei
- Capitaluri
- 36.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 636.884 lei
- Venituri totale
- 637.955 lei
- Cheltuieli totale
- 628.573 lei
- Profit brut
- 9.382 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.648 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 172.302 lei
- Active circulante
- 110.941 lei
- Stocuri
- 18.977 lei
- Creanțe
- 83.512 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.452 lei
- Datorii
- 289.405 lei
- Capitaluri
- 8.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 571.258 lei
- Venituri totale
- 571.258 lei
- Cheltuieli totale
- 532.142 lei
- Profit brut
- 39.116 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.857 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 110.067 lei
- Active circulante
- 89.917 lei
- Stocuri
- 5.316 lei
- Creanțe
- 74.431 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.170 lei
- Datorii
- 171.197 lei
- Capitaluri
- 33.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Contracte publice
- 6 cumpărături directe, de la 3 autorități contractante (2024–2025) · valoare însumată de cel mult 77 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA3 atribuiri · cel mult 72 mii lei
- Scoala Gimnaziala Cazanesti2 atribuiri · cel mult 3 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA FACAENIo atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Reparatie priza de pamant CL Fierbinti Targ
2.000 lei · A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA · CPV 45310000-3 Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Verificare PRAM
1.650 lei · Scoala Gimnaziala Cazanesti · CPV 45310000-3 Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
SISTEM FOTOVOLTAIC ON GRID 12.2 KW CL APIA CAZANESTI
31.231,40 lei · A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA · CPV 45310000-3 Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Verificare PRAM si Rezistenta de Izolatie.
1.500 lei · Scoala Gimnaziala Cazanesti · CPV 45310000-3 Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
1.950 lei · SCOALA GIMNAZIALA FACAENI · CPV 50711000-2 Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 30 august 2024 și 14 noiembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului