TCM-EUROPROIECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 13 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TCM-EUROPROIECT S.R.L.
- CUI
- 41101690
- Nr. înmatriculare
- J5/1384/2019
- EUID
- ROONRC.J5/1384/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 14, ap. 1, CAM.3, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410203
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIURSAȘ RADU IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -351 lei | — | 15 lei | 40.790 lei | -40.775 lei |
| 2024 | — | -355 lei | — | 76 lei | 40.500 lei | -40.424 lei |
| 2023 | — | -353 lei | — | 230 lei | 40.300 lei | -40.070 lei |
| 2022 | — | -7.298 lei | 1 | 868 lei | 40.585 lei | -39.717 lei |
| 2021 | 1.000 lei | -21.815 lei | 1 | 1.052 lei | 33.471 lei | -32.419 lei |
| 2020 | 58.300 lei | 11.536 lei | 2 | 34.214 lei | 11.363 lei | -10.604 lei |
| 2019 | 7.200 lei | -22.340 lei | 2 | 133.285 lei | 32.870 lei | -22.140 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 351 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 351 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 351 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15 lei
- Datorii
- 40.790 lei
- Capitaluri
- -40.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 355 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 355 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 355 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 76 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 76 lei
- Datorii
- 40.500 lei
- Capitaluri
- -40.424 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 353 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 353 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 353 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 230 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 230 lei
- Datorii
- 40.300 lei
- Capitaluri
- -40.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.298 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.298 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.298 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 868 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 868 lei
- Datorii
- 40.585 lei
- Capitaluri
- -39.717 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.000 lei
- Venituri totale
- 34.454 lei
- Cheltuieli totale
- 56.239 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.785 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.815 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.052 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.052 lei
- Datorii
- 33.471 lei
- Capitaluri
- -32.419 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.300 lei
- Venituri totale
- 147.401 lei
- Cheltuieli totale
- 135.320 lei
- Profit brut
- 12.081 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.536 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.454 lei
- Active circulante
- 760 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 760 lei
- Datorii
- 11.363 lei
- Capitaluri
- -10.604 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.200 lei
- Venituri totale
- 45.136 lei
- Cheltuieli totale
- 67.404 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.268 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.340 lei
- Active imobilizate
- 66.908 lei
- Active circulante
- 66.377 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.123 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.254 lei
- Datorii
- 32.870 lei
- Capitaluri
- -22.140 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului