TCC TRONUȚ SPEDITION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, înmatriculată la 16 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- TCC TRONUȚ SPEDITION S.R.L.
- CUI
- 42114043
- Nr. înmatriculare
- J35/84/2020
- EUID
- ROONRC.J35/84/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- RARĂU, nr. 21, CAMERA 4, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Localitate
- Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Cod poștal
- 307200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 30 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TROACĂ IONUŢ-COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 483 din 1.014 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Timiș, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 11.266 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 389.576 lei | 55.021 lei | 1 | 158.173 lei | 81.654 lei | 76.519 lei |
| 2024 | 392.515 lei | -12.283 lei | 1 | 101.194 lei | 79.696 lei | 21.498 lei |
| 2023 | 385.011 lei | -86.433 lei | 4 | 116.421 lei | 72.640 lei | 43.781 lei |
| 2022 | 771.085 lei | 89.877 lei | 2 | 246.764 lei | 101.550 lei | 145.214 lei |
| 2021 | 462.147 lei | 36.919 lei | 3 | 82.429 lei | 27.091 lei | 55.338 lei |
| 2020 | 142.314 lei | 18.219 lei | 1 | 42.842 lei | 24.423 lei | 18.419 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 389.576 lei
- Venituri totale
- 488.611 lei
- Cheltuieli totale
- 423.468 lei
- Profit brut
- 65.143 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.021 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.752 lei
- Active circulante
- 50.421 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.385 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.036 lei
- Datorii
- 81.654 lei
- Capitaluri
- 76.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392.515 lei
- Venituri totale
- 412.380 lei
- Cheltuieli totale
- 417.122 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.742 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.283 lei
- Active imobilizate
- 40.704 lei
- Active circulante
- 60.490 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.494 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.996 lei
- Datorii
- 79.696 lei
- Capitaluri
- 21.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 385.011 lei
- Venituri totale
- 434.985 lei
- Cheltuieli totale
- 518.146 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 83.161 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86.433 lei
- Active imobilizate
- 68.600 lei
- Active circulante
- 47.821 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.021 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.800 lei
- Datorii
- 72.640 lei
- Capitaluri
- 43.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 771.085 lei
- Venituri totale
- 776.542 lei
- Cheltuieli totale
- 680.060 lei
- Profit brut
- 96.482 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.877 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 104.026 lei
- Active circulante
- 142.738 lei
- Stocuri
- 2.097 lei
- Creanțe
- 28.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.077 lei
- Datorii
- 101.550 lei
- Capitaluri
- 145.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 462.147 lei
- Venituri totale
- 462.341 lei
- Cheltuieli totale
- 420.789 lei
- Profit brut
- 41.552 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.919 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.400 lei
- Active circulante
- 46.029 lei
- Stocuri
- 3 lei
- Creanțe
- 27.702 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.324 lei
- Datorii
- 27.091 lei
- Capitaluri
- 55.338 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.314 lei
- Venituri totale
- 142.314 lei
- Cheltuieli totale
- 122.259 lei
- Profit brut
- 20.055 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.219 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.364 lei
- Active circulante
- 13.478 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.275 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.203 lei
- Datorii
- 24.423 lei
- Capitaluri
- 18.419 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului