TAURUS SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 6 septembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- TAURUS SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 41373147
- Nr. înmatriculare
- J2023016628408
- EUID
- ROONRC.J2023016628408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 septembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- CREȚEȘTILOR, nr. 102, bl. 8, et. 2, ap. 46, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Contact
- Telefon
- 0726 123 733
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 25.03.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IVAN GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 271 lei | 25.113 lei | -24.842 lei |
| 2024 | — | -649 lei | — | 271 lei | 25.761 lei | -25.490 lei |
| 2023 | — | -35.691 lei | — | 920 lei | 25.762 lei | -24.842 lei |
| 2022 | — | -34.647 lei | 1 | 50.580 lei | 39.731 lei | 10.849 lei |
| 2021 | — | -19.233 lei | 1 | 85.227 lei | 39.731 lei | 45.496 lei |
| 2020 | 233.613 lei | 64.479 lei | 1 | 88.837 lei | 24.108 lei | 64.729 lei |
| 2019 | — | -415 lei | — | 655 lei | 820 lei | -165 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 132 lei
- Active circulante
- 139 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 139 lei
- Datorii
- 25.113 lei
- Capitaluri
- -24.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 649 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 649 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 649 lei
- Active imobilizate
- 132 lei
- Active circulante
- 139 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 139 lei
- Datorii
- 25.761 lei
- Capitaluri
- -25.490 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 35.691 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.691 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.691 lei
- Active imobilizate
- 132 lei
- Active circulante
- 788 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 788 lei
- Datorii
- 25.762 lei
- Capitaluri
- -24.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 2 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.o atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultima atribuire
- T3 2020Cumpărare directă nr. DA26013108
Montare paravan de protectie din plexiglas si interfoane de ghideu
1.962 lei · REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. · CPV 51000000-9 · Cumparare directa
Clasamentul contractelor publice din București →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA