TAT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Săftica, Comuna Balotești, înmatriculată la 18 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- TAT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 45980656
- Nr. înmatriculare
- J2022002558235
- EUID
- ROONRC.J2022002558235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- CRÂNGULUI, nr. 35, Sat Săftica, Comuna Balotești, Ilfov
- Localitate
- Sat Săftica, Comuna Balotești, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BADEA FILOFTEIA-TATIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 33 din 97 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Ilfov, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 17.327 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 336.282 lei | 168.331 lei | 1 | 817.780 lei | 247.472 lei | 570.308 lei |
| 2024 | 483.954 lei | 277.637 lei | 1 | 416.549 lei | 15.785 lei | 401.978 lei |
| 2023 | 177.413 lei | 97.910 lei | 1 | 138.727 lei | 15.436 lei | 124.341 lei |
| 2022 | 96.080 lei | 76.096 lei | 1 | 76.903 lei | 1.547 lei | 76.296 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 336.282 lei
- Venituri totale
- 345.722 lei
- Cheltuieli totale
- 168.521 lei
- Profit brut
- 177.201 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 168.331 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 679.029 lei
- Active circulante
- 138.751 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 97.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.583 lei
- Datorii
- 247.472 lei
- Capitaluri
- 570.308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 483.954 lei
- Venituri totale
- 517.087 lei
- Cheltuieli totale
- 230.035 lei
- Profit brut
- 287.052 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 277.637 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.940 lei
- Active circulante
- 299.609 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 296.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.371 lei
- Datorii
- 15.785 lei
- Capitaluri
- 401.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 177.413 lei
- Venituri totale
- 177.413 lei
- Cheltuieli totale
- 77.995 lei
- Profit brut
- 99.418 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.736 lei
- Active circulante
- 90.991 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- -510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.501 lei
- Datorii
- 15.436 lei
- Capitaluri
- 124.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5540 · Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 32 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului