TANDARICA SERVICII SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 30 octombrie 1995.
Identitate
- Denumire legală
- TANDARICA SERVICII SRL
- CUI
- 7846130
- Nr. înmatriculare
- J12/2082/1995
- EUID
- ROONRC.J12/2082/1995
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 octombrie 1995
Sediu social
- Adresă
- Str. CÂMPULUI, nr. 39, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.05.2001
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- POP EMANUELA MARCELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 25 din 575 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Cluj, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 7.413 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 118%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.059.098 lei | 254.068 lei | 1 | 334.614 lei | 80.101 lei | 254.513 lei |
| 2024 | 486.244 lei | 279.886 lei | 1 | 291.063 lei | 35.679 lei | 255.384 lei |
| 2023 | 169.353 lei | 120.443 lei | 1 | 62.626 lei | 87.128 lei | -24.502 lei |
| 2022 | 205.970 lei | 167.721 lei | 1 | 34.566 lei | 179.511 lei | -144.945 lei |
| 2021 | 139.640 lei | 106.801 lei | 1 | 12.840 lei | 325.506 lei | -312.666 lei |
| 2020 | 76.890 lei | 43.670 lei | 1 | 15.675 lei | 435.142 lei | -419.467 lei |
| 2019 | 166.800 lei | 131.871 lei | 1 | 9.156 lei | 472.293 lei | -463.137 lei |
| 2018 | 38.265 lei | 17.380 lei | — | 13.588 lei | 608.596 lei | -595.008 lei |
| 2017 | 600 lei | -17.527 lei | 1 | 199.121 lei | 631.309 lei | -432.188 lei |
| 2016 | 36.142 lei | -57.389 lei | 2 | 205.557 lei | 620.218 lei | -414.661 lei |
| 2015 | 154.962 lei | -48.129 lei | 9 | 245.743 lei | 603.015 lei | -357.272 lei |
| 2014 | 325.794 lei | -57.655 lei | 9 | 298.668 lei | 610.104 lei | -309.143 lei |
| 2013 | 383.964 lei | -23.002 lei | 11 | 352.627 lei | 608.065 lei | -251.488 lei |
| 2012 | 354.974 lei | 2.936 lei | 8 | 404.110 lei | 648.600 lei | -228.486 lei |
| 2011 | 710.326 lei | 5.635 lei | 11 | 320.843 lei | 566.591 lei | -231.422 lei |
| 2010 | 770.453 lei | 5.335 lei | 11 | 380.356 lei | 644.762 lei | -237.056 lei |
| 2009 | 688.663 lei | -59.838 lei | 10 | 391.674 lei | 670.811 lei | -242.391 lei |
| 2008 | 675.466 lei | -24.039 lei | 10 | 306.803 lei | 614.135 lei | -182.552 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.059.098 lei
- Venituri totale
- 1.059.098 lei
- Cheltuieli totale
- 773.257 lei
- Profit brut
- 285.841 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 254.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 334.614 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 191.584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 143.030 lei
- Datorii
- 80.101 lei
- Capitaluri
- 254.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 486.244 lei
- Venituri totale
- 502.534 lei
- Cheltuieli totale
- 207.572 lei
- Profit brut
- 294.962 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 279.886 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 291.063 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 148.722 lei
- Casa și conturi la bănci
- 142.341 lei
- Datorii
- 35.679 lei
- Capitaluri
- 255.384 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.353 lei
- Venituri totale
- 169.353 lei
- Cheltuieli totale
- 47.216 lei
- Profit brut
- 122.137 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.626 lei
- Stocuri
- 277 lei
- Creanțe
- 30.050 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.299 lei
- Datorii
- 87.128 lei
- Capitaluri
- -24.502 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.970 lei
- Venituri totale
- 205.970 lei
- Cheltuieli totale
- 36.189 lei
- Profit brut
- 169.781 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 167.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.566 lei
- Stocuri
- 277 lei
- Creanțe
- 30.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.289 lei
- Datorii
- 179.511 lei
- Capitaluri
- -144.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.640 lei
- Venituri totale
- 139.640 lei
- Cheltuieli totale
- 31.443 lei
- Profit brut
- 108.197 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106.801 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.840 lei
- Stocuri
- 277 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.563 lei
- Datorii
- 325.506 lei
- Capitaluri
- -312.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.890 lei
- Venituri totale
- 76.949 lei
- Cheltuieli totale
- 32.510 lei
- Profit brut
- 44.439 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.670 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 504 lei
- Active circulante
- 15.171 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.171 lei
- Datorii
- 435.142 lei
- Capitaluri
- -419.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 166.800 lei
- Venituri totale
- 173.800 lei
- Cheltuieli totale
- 40.191 lei
- Profit brut
- 133.609 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 131.871 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.431 lei
- Active circulante
- 4.725 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.725 lei
- Datorii
- 472.293 lei
- Capitaluri
- -463.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.265 lei
- Venituri totale
- 38.265 lei
- Cheltuieli totale
- 20.493 lei
- Profit brut
- 17.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.380 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.213 lei
- Active circulante
- 4.375 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.227 lei
- Datorii
- 608.596 lei
- Capitaluri
- -595.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 600 lei
- Venituri totale
- 2.499 lei
- Cheltuieli totale
- 19.996 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.497 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.527 lei
- Active imobilizate
- 195.859 lei
- Active circulante
- 3.262 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 512 lei
- Datorii
- 631.309 lei
- Capitaluri
- -432.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.142 lei
- Venituri totale
- 37.998 lei
- Cheltuieli totale
- 94.694 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 56.696 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.389 lei
- Active imobilizate
- 202.789 lei
- Active circulante
- 2.768 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.546 lei
- Casa și conturi la bănci
- 222 lei
- Datorii
- 620.218 lei
- Capitaluri
- -414.661 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.962 lei
- Venituri totale
- 158.517 lei
- Cheltuieli totale
- 206.646 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.129 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.129 lei
- Active imobilizate
- 234.276 lei
- Active circulante
- 11.467 lei
- Stocuri
- 5.828 lei
- Creanțe
- 5.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 328 lei
- Datorii
- 603.015 lei
- Capitaluri
- -357.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 325.794 lei
- Venituri totale
- 333.483 lei
- Cheltuieli totale
- 391.138 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 57.655 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.655 lei
- Active imobilizate
- 267.097 lei
- Active circulante
- 31.571 lei
- Stocuri
- 15.917 lei
- Creanțe
- 14.806 lei
- Casa și conturi la bănci
- 848 lei
- Datorii
- 610.104 lei
- Capitaluri
- -309.143 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 383.964 lei
- Venituri totale
- 392.084 lei
- Cheltuieli totale
- 415.086 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.002 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.002 lei
- Active imobilizate
- 312.294 lei
- Active circulante
- 40.333 lei
- Stocuri
- 14.659 lei
- Creanțe
- 21.961 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.713 lei
- Datorii
- 608.065 lei
- Capitaluri
- -251.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 354.974 lei
- Venituri totale
- 367.074 lei
- Cheltuieli totale
- 364.138 lei
- Profit brut
- 2.936 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.936 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 357.952 lei
- Active circulante
- 46.158 lei
- Stocuri
- 14.760 lei
- Creanțe
- 25.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.184 lei
- Datorii
- 648.600 lei
- Capitaluri
- -228.486 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 710.326 lei
- Venituri totale
- 721.011 lei
- Cheltuieli totale
- 715.376 lei
- Profit brut
- 5.635 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.635 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 284.342 lei
- Active circulante
- 36.501 lei
- Stocuri
- 14.535 lei
- Creanțe
- 13.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.315 lei
- Datorii
- 566.591 lei
- Capitaluri
- -231.422 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 770.453 lei
- Venituri totale
- 778.923 lei
- Cheltuieli totale
- 767.138 lei
- Profit brut
- 11.785 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 5.335 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 311.960 lei
- Active circulante
- 68.396 lei
- Stocuri
- 26.100 lei
- Creanțe
- 39.701 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.595 lei
- Datorii
- 644.762 lei
- Capitaluri
- -237.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 688.663 lei
- Venituri totale
- 689.689 lei
- Cheltuieli totale
- 743.794 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 54.105 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 59.838 lei
- Active imobilizate
- 314.787 lei
- Active circulante
- 76.887 lei
- Stocuri
- 29.575 lei
- Creanțe
- 37.025 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.287 lei
- Datorii
- 670.811 lei
- Capitaluri
- -242.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 675.466 lei
- Venituri totale
- 676.065 lei
- Cheltuieli totale
- 700.104 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 24.039 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 24.039 lei
- Active imobilizate
- 242.550 lei
- Active circulante
- 64.253 lei
- Stocuri
- 20.506 lei
- Creanțe
- 33.968 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.779 lei
- Datorii
- 614.135 lei
- Capitaluri
- -182.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
Activități autorizate (CAEN)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5540 · Baruri (CAEN Rev.1)
- 5552 · Alte unități de preparare a hranei (CAEN Rev.1)
- 8011 · Învățământ preșcolar (CAEN Rev.0)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2005
- Înregistrare în scopuri de TVA
1995
- Înmatriculare la registrul comerțului