TAMHOME INC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vama, Comuna Vama, înmatriculată la 5 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TAMHOME INC S.R.L.
- CUI
- 41226898
- Nr. înmatriculare
- J2019000664305
- EUID
- ROONRC.J2019000664305
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- OLARILOR, nr. 900, Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare
- Localitate
- Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare
- Cod poștal
- 447350
Contact
- Telefon
- 0741 304 081
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŢÎNTAŞ IONEL MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 20 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1623, județul Satu Mare, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 3.251 din 9.089 în tot județul, și locul 1.609 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 454.046 lei | -84.320 lei | 4 | 1.316.826 lei | 645.496 lei | 671.328 lei |
| 2024 | 615.779 lei | 17.051 lei | 3 | 1.704.654 lei | 949.004 lei | 755.648 lei |
| 2023 | 791.025 lei | 11.617 lei | 5 | 1.186.695 lei | 448.098 lei | 738.597 lei |
| 2022 | 1.032.366 lei | 117.371 lei | 7 | 1.253.021 lei | 455.472 lei | 797.549 lei |
| 2021 | 1.421.143 lei | 591.895 lei | 5 | 1.198.162 lei | 517.984 lei | 680.178 lei |
| 2020 | 730.068 lei | 89.355 lei | 6 | 661.533 lei | 573.250 lei | 88.283 lei |
| 2019 | 262.330 lei | -1.272 lei | 9 | 177.867 lei | 178.939 lei | -1.072 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 454.046 lei
- Venituri totale
- 799.774 lei
- Cheltuieli totale
- 861.671 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.897 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 84.320 lei
- Active imobilizate
- 359.158 lei
- Active circulante
- 957.668 lei
- Stocuri
- 174.099 lei
- Creanțe
- 778.773 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.796 lei
- Datorii
- 645.496 lei
- Capitaluri
- 671.328 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 615.779 lei
- Venituri totale
- 711.332 lei
- Cheltuieli totale
- 680.809 lei
- Profit brut
- 30.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 549.386 lei
- Active circulante
- 1.155.268 lei
- Stocuri
- 278.076 lei
- Creanțe
- 830.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.166 lei
- Datorii
- 949.004 lei
- Capitaluri
- 755.648 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 791.025 lei
- Venituri totale
- 1.015.205 lei
- Cheltuieli totale
- 995.997 lei
- Profit brut
- 19.208 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.617 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 356.426 lei
- Active circulante
- 830.269 lei
- Stocuri
- 214.856 lei
- Creanțe
- 572.479 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.934 lei
- Datorii
- 448.098 lei
- Capitaluri
- 738.597 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.032.366 lei
- Venituri totale
- 1.027.808 lei
- Cheltuieli totale
- 901.696 lei
- Profit brut
- 126.112 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 117.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 450.801 lei
- Active circulante
- 802.220 lei
- Stocuri
- 133.528 lei
- Creanțe
- 663.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.647 lei
- Datorii
- 455.472 lei
- Capitaluri
- 797.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.421.143 lei
- Venituri totale
- 1.442.202 lei
- Cheltuieli totale
- 835.984 lei
- Profit brut
- 606.218 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 591.895 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 535.665 lei
- Active circulante
- 662.497 lei
- Stocuri
- 63.245 lei
- Creanțe
- 475.397 lei
- Casa și conturi la bănci
- 123.855 lei
- Datorii
- 517.984 lei
- Capitaluri
- 680.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 730.068 lei
- Venituri totale
- 785.116 lei
- Cheltuieli totale
- 688.224 lei
- Profit brut
- 96.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.355 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.632 lei
- Active circulante
- 548.901 lei
- Stocuri
- 45.001 lei
- Creanțe
- 498.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.835 lei
- Datorii
- 573.250 lei
- Capitaluri
- 88.283 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 262.330 lei
- Venituri totale
- 262.330 lei
- Cheltuieli totale
- 260.852 lei
- Profit brut
- 1.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.272 lei
- Active imobilizate
- 41.374 lei
- Active circulante
- 136.493 lei
- Stocuri
- 82.813 lei
- Creanțe
- 53.550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130 lei
- Datorii
- 178.939 lei
- Capitaluri
- -1.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
Activități autorizate (CAEN)
- 1611 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 1627 · Finisarea articolelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2823 · Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice) (CAEN Rev.3)
- 3100 · Fabricarea de mobilă (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului