Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

TAMED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 6 iulie 2021.

Identitate

Denumire legală
TAMED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
44548669
Nr. înmatriculare
J2021003182126
EUID
ROONRC.J2021003182126
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
6 iulie 2021

Sediu social

Adresă
FLORILOR, nr. 46B, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
Cod poștal
407280

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 06.07.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ȘTIRBE CRISTIAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
295 mii lei02021: 50 mii lei2022: 295 mii lei2023: 295 mii lei2024: 276 mii lei2025: 295 mii lei20212022202320242025
Rezultat net
266 mii lei02021: 46 mii lei2022: 266 mii lei2023: 227 mii lei2024: 215 mii lei2025: 218 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Locul 770 din 1.260 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6210, județul Cluj, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 17.495 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025295.428 lei217.828 lei1224.745 lei6.677 lei218.068 lei
2024276.232 lei215.015 lei1220.354 lei5.099 lei215.255 lei
2023295.416 lei226.776 lei1231.452 lei4.436 lei227.016 lei
2022295.393 lei266.095 lei1269.940 lei3.605 lei266.335 lei
202149.644 lei46.046 lei47.209 lei963 lei46.246 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
295.428 lei
Venituri totale
295.428 lei
Cheltuieli totale
68.914 lei
Profit brut
226.514 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
217.828 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
224.745 lei
Stocuri
Creanțe
194.857 lei
Casa și conturi la bănci
29.888 lei
Datorii
6.677 lei
Capitaluri
218.068 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
276.232 lei
Venituri totale
276.232 lei
Cheltuieli totale
53.097 lei
Profit brut
223.135 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
215.015 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
220.354 lei
Stocuri
Creanțe
210.540 lei
Casa și conturi la bănci
9.814 lei
Datorii
5.099 lei
Capitaluri
215.255 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
295.416 lei
Venituri totale
295.416 lei
Cheltuieli totale
65.744 lei
Profit brut
229.672 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
226.776 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
231.452 lei
Stocuri
Creanțe
229.882 lei
Casa și conturi la bănci
1.570 lei
Datorii
4.436 lei
Capitaluri
227.016 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑