TAFLIV FOREST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Alexandria, înmatriculată la 29 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- TAFLIV FOREST S.R.L.
- CUI
- 39114566
- Nr. înmatriculare
- J34/185/2018
- EUID
- ROONRC.J34/185/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- LIBERTĂȚII, bl. 1607, sc. C, et. 4, ap. 46, Municipiul Alexandria, Teleorman
- Localitate
- Municipiul Alexandria, Teleorman
- Cod poștal
- 140090
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 4 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIMION MARIUS-ALIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Teleorman; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 327.736 lei | 186.928 lei | 2 | 363.735 lei | 326.598 lei | 37.137 lei |
| 2022 | 753.026 lei | 366.382 lei | 4 | 976.574 lei | 355.116 lei | 621.458 lei |
| 2021 | 707.285 lei | 83.893 lei | 4 | 545.172 lei | 290.096 lei | 255.076 lei |
| 2020 | 174.404 lei | 768 lei | 1 | 378.081 lei | 206.898 lei | 171.183 lei |
| 2019 | 198.000 lei | 83.757 lei | 1 | 180.636 lei | 10.221 lei | 170.415 lei |
| 2018 | 148.861 lei | 76.861 lei | — | 159.028 lei | 81.967 lei | 77.061 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 327.736 lei
- Venituri totale
- 359.650 lei
- Cheltuieli totale
- 169.509 lei
- Profit brut
- 190.141 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 186.928 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 274.937 lei
- Active circulante
- 88.798 lei
- Stocuri
- 72.214 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.584 lei
- Datorii
- 326.598 lei
- Capitaluri
- 37.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 753.026 lei
- Venituri totale
- 781.117 lei
- Cheltuieli totale
- 408.324 lei
- Profit brut
- 372.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 366.382 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 264.245 lei
- Active circulante
- 712.329 lei
- Stocuri
- 24.784 lei
- Creanțe
- 4.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 683.045 lei
- Datorii
- 355.116 lei
- Capitaluri
- 621.458 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 707.285 lei
- Venituri totale
- 719.543 lei
- Cheltuieli totale
- 628.533 lei
- Profit brut
- 91.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.893 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 300.320 lei
- Active circulante
- 244.852 lei
- Stocuri
- 25.324 lei
- Creanțe
- 4.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 215.028 lei
- Datorii
- 290.096 lei
- Capitaluri
- 255.076 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.404 lei
- Venituri totale
- 175.382 lei
- Cheltuieli totale
- 172.876 lei
- Profit brut
- 2.506 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 768 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 326.744 lei
- Active circulante
- 51.337 lei
- Stocuri
- 42.246 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.091 lei
- Datorii
- 206.898 lei
- Capitaluri
- 171.183 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 198.000 lei
- Venituri totale
- 198.001 lei
- Cheltuieli totale
- 112.264 lei
- Profit brut
- 85.737 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.757 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.441 lei
- Active circulante
- 137.195 lei
- Stocuri
- 60.785 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 76.410 lei
- Datorii
- 10.221 lei
- Capitaluri
- 170.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.861 lei
- Venituri totale
- 148.861 lei
- Cheltuieli totale
- 67.534 lei
- Profit brut
- 81.327 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.861 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 159.028 lei
- Stocuri
- 34.745 lei
- Creanțe
- 3.040 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.243 lei
- Datorii
- 81.967 lei
- Capitaluri
- 77.061 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului