TACTIKALL SECURITY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 14 martie 2022.
Firma nu este în funcțiune: în insolvență. Firma se află într-o procedură de insolvență sau faliment. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- TACTIKALL SECURITY S.R.L.
- CUI
- 32462806
- Nr. înmatriculare
- J30/292/2022
- EUID
- ROONRC.J30/292/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- DECEBAL, nr. 4, et. 3, Camera 303, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Cod poștal
- 440006
Contact
- Telefon
- 0722 391 559
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- faliment (cod 1070, din 8 iul)
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (cod 1139, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 533.508 lei.
- Obligații principale
- 405.748 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 127.760 lei
- Din care contestate
- 0 lei
- Mențiune ANAF
- Faliment
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 164.649 lei | 55.500 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 169.557 lei | 51.950 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 71.542 lei | 20.310 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Satu Mare →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- ADMIN INSOLV SPRL — lichidator judiciar provizoriu
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 513.404 lei | -15.489 lei | 9 | 64.740 lei | 80.029 lei | -15.289 lei |
| 2016 | 1.132.820 lei | 99.607 lei | 30 | 238.106 lei | 138.571 lei | 99.535 lei |
| 2015 | 656.572 lei | 121.427 lei | 26 | 260.139 lei | 139.150 lei | 121.355 lei |
| 2014 | 0 lei | -272 lei | — | 28 lei | 100 lei | -72 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 513.404 lei
- Venituri totale
- 516.029 lei
- Cheltuieli totale
- 522.516 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.487 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.489 lei
- Active imobilizate
- 43.858 lei
- Active circulante
- 20.882 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 4.871 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.011 lei
- Datorii
- 80.029 lei
- Capitaluri
- -15.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.132.820 lei
- Venituri totale
- 1.137.656 lei
- Cheltuieli totale
- 1.016.569 lei
- Profit brut
- 121.087 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.607 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.505 lei
- Active circulante
- 160.601 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.542 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.059 lei
- Datorii
- 138.571 lei
- Capitaluri
- 99.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 30
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 656.572 lei
- Venituri totale
- 656.572 lei
- Cheltuieli totale
- 504.283 lei
- Profit brut
- 152.289 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 121.427 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 48.289 lei
- Active circulante
- 211.850 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.894 lei
- Casa și conturi la bănci
- 193.956 lei
- Datorii
- 139.150 lei
- Capitaluri
- 121.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 26
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 27 de cumpărături directe, de la 3 autorități contractante (2021–2023) · valoare însumată de cel mult 668 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING3 atribuiri · cel mult 351 mii lei
- CASA JUDETEANA DE PENSII MARAMURES5 atribuiri · cel mult 162 mii lei
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SATU MARE19 atribuiri · cel mult 155 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
servicii de paza si protectie
31.981,04 lei · CASA JUDETEANA DE PENSII MARAMURES · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
servicii de paza si protectie
15.906,80 lei · CASA JUDETEANA DE PENSII MARAMURES · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
servicii de paza si protecti
67.030,08 lei · CASA JUDETEANA DE PENSII MARAMURES · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
servicii de paza si protecti
5.222 lei · CASA JUDETEANA DE PENSII MARAMURES · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
servicii de paza si protecti
41.888 lei · CASA JUDETEANA DE PENSII MARAMURES · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Satu Mare →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 15 ianuarie 2021 și 13 decembrie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 8010 · Activități de protecție și gardă (CAEN Rev.2)
- 8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (8 iul → prezent)
- faliment (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: faliment
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014