T.S.R. GABRIEL IMPORT-EXPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Diniaș, Comuna Peciu Nou, înmatriculată la 1 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- T.S.R. GABRIEL IMPORT-EXPORT S.R.L.
- CUI
- 47545578
- Nr. înmatriculare
- J35/391/2023
- EUID
- ROONRC.J35/391/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- nr. 180 E, Sat Diniaș, Comuna Peciu Nou, Timiș
- Localitate
- Sat Diniaș, Comuna Peciu Nou, Timiș
- Cod poștal
- 307311
Contact
- Telefon
- 0731 431 917
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUJORA GAVRILĂ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 30 din 37 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4661, județul Timiș, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 18.762 din 31.408 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156.129 lei | -5.329 lei | — | 79.253 lei | 23.366 lei | 55.887 lei |
| 2024 | — | -10.084 lei | — | 82.462 lei | 21.246 lei | 61.216 lei |
| 2023 | 2.091.741 lei | 125.300 lei | — | 139.422 lei | 13.122 lei | 126.300 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.129 lei
- Venituri totale
- 157.153 lei
- Cheltuieli totale
- 162.482 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.329 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.329 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.253 lei
- Stocuri
- 42.005 lei
- Creanțe
- 25.036 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.212 lei
- Datorii
- 23.366 lei
- Capitaluri
- 55.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 102 lei
- Cheltuieli totale
- 10.186 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.084 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.084 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 82.462 lei
- Stocuri
- 42.005 lei
- Creanțe
- 29.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.622 lei
- Datorii
- 21.246 lei
- Capitaluri
- 61.216 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.091.741 lei
- Venituri totale
- 2.096.847 lei
- Cheltuieli totale
- 1.947.564 lei
- Profit brut
- 149.283 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 125.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 139.422 lei
- Stocuri
- 42.005 lei
- Creanțe
- 79.884 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.533 lei
- Datorii
- 13.122 lei
- Capitaluri
- 126.300 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4663 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev.2)
- 4664 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4666 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului