SZLI EXPRESS CAS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șilea, Comuna Fărău, înmatriculată la 13 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SZLI EXPRESS CAS S.R.L.
- CUI
- 43177406
- Nr. înmatriculare
- J1/1003/2020
- EUID
- ROONRC.J1/1003/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- nr. 68, Sat Șilea, Comuna Fărău, Alba
- Localitate
- Sat Șilea, Comuna Fărău, Alba
- Cod poștal
- 517284
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SZAKACS LORAND IOSIF — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Alba.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.597 lei | — | 97.226 lei | 74.320 lei | 22.906 lei |
| 2024 | 247.970 lei | 23.117 lei | 1 | 97.038 lei | 72.536 lei | 24.502 lei |
| 2023 | 273.995 lei | -30.731 lei | 3 | 99.258 lei | 97.873 lei | 1.385 lei |
| 2022 | 225.451 lei | 20.989 lei | 2 | 57.936 lei | 25.820 lei | 32.116 lei |
| 2021 | 71.826 lei | 14.899 lei | 1 | 15.982 lei | 4.854 lei | 11.128 lei |
| 2020 | 1.941 lei | -3.971 lei | 1 | 1.709 lei | 5.480 lei | -3.771 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.597 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.597 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.597 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.226 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 38.035 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.191 lei
- Datorii
- 74.320 lei
- Capitaluri
- 22.906 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 247.970 lei
- Venituri totale
- 248.074 lei
- Cheltuieli totale
- 222.601 lei
- Profit brut
- 25.473 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.117 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.038 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.847 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.191 lei
- Datorii
- 72.536 lei
- Capitaluri
- 24.502 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 273.995 lei
- Venituri totale
- 293.495 lei
- Cheltuieli totale
- 321.916 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.421 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.731 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 99.258 lei
- Stocuri
- 6.029 lei
- Creanțe
- 71.083 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.146 lei
- Datorii
- 97.873 lei
- Capitaluri
- 1.385 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.451 lei
- Venituri totale
- 250.951 lei
- Cheltuieli totale
- 228.045 lei
- Profit brut
- 22.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.989 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 57.936 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.721 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.215 lei
- Datorii
- 25.820 lei
- Capitaluri
- 32.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.826 lei
- Venituri totale
- 78.737 lei
- Cheltuieli totale
- 62.760 lei
- Profit brut
- 15.977 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.899 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.982 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.482 lei
- Datorii
- 4.854 lei
- Capitaluri
- 11.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.941 lei
- Venituri totale
- 1.941 lei
- Cheltuieli totale
- 5.893 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.952 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.971 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.709 lei
- Datorii
- 5.480 lei
- Capitaluri
- -3.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului