SZERYBRODERIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Gheorgheni, înmatriculată la 11 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SZERYBRODERIE S.R.L.
- CUI
- 39333027
- Nr. înmatriculare
- J2018001935126
- EUID
- ROONRC.J2018001935126
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- PĂDURII, nr. 7/B, Municipiul Gheorgheni, Harghita
- Localitate
- Municipiul Gheorgheni, Harghita
Contact
- Telefon
- 0743 106 963
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 17 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 29.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ERDELY SZERENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1330, județul Harghita. Locul 7.734 din 8.273 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.330 lei | 2.703 lei | — | 14.284 lei | 8.397 lei | 5.887 lei |
| 2023 | 4.950 lei | 4.950 lei | — | 10.345 lei | 5.741 lei | 4.604 lei |
| 2022 | 2.734 lei | 2.152 lei | — | 5.395 lei | 5.741 lei | -346 lei |
| 2021 | 2.995 lei | 2.803 lei | — | 3.275 lei | 5.773 lei | -2.498 lei |
| 2020 | 3.357 lei | 2.221 lei | — | 517 lei | 5.818 lei | -5.301 lei |
| 2019 | — | -1.731 lei | — | -68 lei | 7.454 lei | -7.522 lei |
| 2018 | — | -5.991 lei | — | 650 lei | 6.441 lei | -5.791 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.330 lei
- Venituri totale
- 10.330 lei
- Cheltuieli totale
- 7.124 lei
- Profit brut
- 3.206 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.284 lei
- Stocuri
- 1.510 lei
- Creanțe
- 3.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.744 lei
- Datorii
- 8.397 lei
- Capitaluri
- 5.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.950 lei
- Venituri totale
- 4.950 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 4.950 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.950 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.345 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.345 lei
- Datorii
- 5.741 lei
- Capitaluri
- 4.604 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.734 lei
- Venituri totale
- 2.734 lei
- Cheltuieli totale
- 500 lei
- Profit brut
- 2.234 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.152 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.395 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.395 lei
- Datorii
- 5.741 lei
- Capitaluri
- -346 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.995 lei
- Venituri totale
- 2.995 lei
- Cheltuieli totale
- 102 lei
- Profit brut
- 2.893 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.803 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.275 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.275 lei
- Datorii
- 5.773 lei
- Capitaluri
- -2.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.357 lei
- Venituri totale
- 3.357 lei
- Cheltuieli totale
- 1.036 lei
- Profit brut
- 2.321 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.221 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 517 lei
- Datorii
- 5.818 lei
- Capitaluri
- -5.301 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.731 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.731 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.731 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -68 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -68 lei
- Datorii
- 7.454 lei
- Capitaluri
- -7.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.991 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.991 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.991 lei
- Active imobilizate
- 354 lei
- Active circulante
- 296 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96 lei
- Datorii
- 6.441 lei
- Capitaluri
- -5.791 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1330 · Finisarea materialelor textile (CAEN Rev.2)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului