SZASZ EXPERT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 14 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SZASZ EXPERT S.R.L.
- CUI
- 41109707
- Nr. înmatriculare
- J12/2010/2019
- EUID
- ROONRC.J12/2010/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- POET GRIGORE ALEXANDRESCU, nr. 18, bl. A5, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400560
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SZÁSZ MIHAI LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 241 din 250 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, județul Cluj, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 41.805 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -158 lei | — | 15.439 lei | 1.929 lei | 3.331 lei |
| 2024 | 7.308 lei | 3.249 lei | — | 26.879 lei | 9.923 lei | 3.489 lei |
| 2023 | 19.671 lei | 9.978 lei | — | 40.208 lei | 6.109 lei | 17.344 lei |
| 2022 | 18.512 lei | 14.247 lei | 0 | 30.307 lei | 2.898 lei | 7.366 lei |
| 2021 | 14.193 lei | 9.513 lei | 0 | 36.148 lei | 19.032 lei | -6.881 lei |
| 2020 | 1.950 lei | -19.331 lei | 2 | 41.013 lei | 28.749 lei | -16.394 lei |
| 2019 | 10.486 lei | 2.737 lei | 2 | 114.326 lei | 21.925 lei | 2.937 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 3.288 lei
- Cheltuieli totale
- 3.446 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 158 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 158 lei
- Active imobilizate
- 10.105 lei
- Active circulante
- 5.334 lei
- Stocuri
- 2.328 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.006 lei
- Datorii
- 1.929 lei
- Capitaluri
- 3.331 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.308 lei
- Venituri totale
- 10.596 lei
- Cheltuieli totale
- 6.665 lei
- Profit brut
- 3.931 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.393 lei
- Active circulante
- 13.486 lei
- Stocuri
- 2.328 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.158 lei
- Datorii
- 9.923 lei
- Capitaluri
- 3.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.671 lei
- Venituri totale
- 22.959 lei
- Cheltuieli totale
- 11.333 lei
- Profit brut
- 11.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.978 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.681 lei
- Active circulante
- 23.527 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 385 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.142 lei
- Datorii
- 6.109 lei
- Capitaluri
- 17.344 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.512 lei
- Venituri totale
- 22.466 lei
- Cheltuieli totale
- 7.674 lei
- Profit brut
- 14.792 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.247 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.025 lei
- Active circulante
- 10.282 lei
- Stocuri
- 344 lei
- Creanțe
- 385 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.553 lei
- Datorii
- 2.898 lei
- Capitaluri
- 7.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.193 lei
- Venituri totale
- 19.839 lei
- Cheltuieli totale
- 9.898 lei
- Profit brut
- 9.941 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.513 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.146 lei
- Active circulante
- 12.002 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.002 lei
- Datorii
- 19.032 lei
- Capitaluri
- -6.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.950 lei
- Venituri totale
- 62.756 lei
- Cheltuieli totale
- 82.070 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.314 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.331 lei
- Active imobilizate
- 29.933 lei
- Active circulante
- 11.080 lei
- Stocuri
- 2.640 lei
- Creanțe
- 5.512 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.928 lei
- Datorii
- 28.749 lei
- Capitaluri
- -16.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.486 lei
- Venituri totale
- 40.076 lei
- Cheltuieli totale
- 37.219 lei
- Profit brut
- 2.857 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.737 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.512 lei
- Active circulante
- 92.814 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 92.814 lei
- Datorii
- 21.925 lei
- Capitaluri
- 2.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului