SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Frumușani, Comuna Frumușani, înmatriculată la 17 iulie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.
- CUI
- 40364434
- Nr. înmatriculare
- J51/539/2024
- EUID
- ROONRC.J51/539/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iulie 2024
Sediu social
- Adresă
- FRUMUȘANI, TARLA 92, PARCELA 5, SPATIU COMERCIAL C1, Sat Frumușani, Comuna Frumușani, Călărași
- Localitate
- Sat Frumușani, Comuna Frumușani, Călărași
- Cod poștal
- 917100
Contact
- Telefon
- 0727 130 130
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 august 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 17.07.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NEAGU DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8552, județul Călărași. Locul 3.980 din 5.420 în tot județul, și locul 2.055 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 61%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87.843 lei | -11.971 lei | 1 | 215.919 lei | 229.634 lei | -13.715 lei |
| 2024 | 224.870 lei | -34.178 lei | 1 | 267.551 lei | 269.297 lei | -1.746 lei |
| 2023 | 297.900 lei | 32.232 lei | 4 | 45.980 lei | 13.548 lei | 32.432 lei |
| 2022 | 298.360 lei | -67.808 lei | 4 | 98.232 lei | 25.688 lei | 72.544 lei |
| 2021 | 263.025 lei | 124.662 lei | 4 | 172.919 lei | 32.567 lei | 140.352 lei |
| 2020 | 148.715 lei | -28.815 lei | 2 | 199.003 lei | 17.679 lei | 15.690 lei |
| 2019 | 81.375 lei | 44.305 lei | 1 | 77.907 lei | 12.295 lei | 44.505 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.843 lei
- Venituri totale
- 87.843 lei
- Cheltuieli totale
- 98.935 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.092 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.971 lei
- Active imobilizate
- 209.227 lei
- Active circulante
- 6.692 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.692 lei
- Datorii
- 229.634 lei
- Capitaluri
- -13.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 224.870 lei
- Venituri totale
- 224.870 lei
- Cheltuieli totale
- 256.799 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.929 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.178 lei
- Active imobilizate
- 235.483 lei
- Active circulante
- 32.068 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 77 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.991 lei
- Datorii
- 269.297 lei
- Capitaluri
- -1.746 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.900 lei
- Venituri totale
- 298.198 lei
- Cheltuieli totale
- 262.984 lei
- Profit brut
- 35.214 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.232 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 45.980 lei
- Stocuri
- 1.526 lei
- Creanțe
- 4.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.484 lei
- Datorii
- 13.548 lei
- Capitaluri
- 32.432 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019