SYNERGY VALUATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 21 septembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- SYNERGY VALUATION S.R.L.
- CUI
- 30697075
- Nr. înmatriculare
- J40/10839/2012
- EUID
- ROONRC.J40/10839/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 septembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- BĂNEASA, nr. 27A, CAMERA 4, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 14.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARIN MUGUR IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 288 din 1.927 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, municipiul București, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 49.065 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 404.703 lei | 176.879 lei | 1 | 87.008 lei | 58.307 lei | 31.955 lei |
| 2024 | 344.794 lei | 155.959 lei | 1 | 123.404 lei | 271.115 lei | -144.924 lei |
| 2023 | 388.922 lei | 167.832 lei | 2 | 83.880 lei | 387.741 lei | -300.883 lei |
| 2022 | 212.310 lei | -73.328 lei | 2 | 88.849 lei | 559.845 lei | -468.715 lei |
| 2021 | 437.466 lei | -103.375 lei | 4 | 141.407 lei | 551.024 lei | -395.387 lei |
| 2020 | 261.440 lei | -293.212 lei | 4 | 202.565 lei | 510.340 lei | -292.012 lei |
| 2019 | 665.912 lei | 9.772 lei | 3 | 308.378 lei | 303.733 lei | 10.972 lei |
| 2018 | 929.413 lei | 214.400 lei | 4 | 522.959 lei | 316.632 lei | 215.600 lei |
| 2017 | 734.186 lei | 216.075 lei | 5 | 315.566 lei | 112.318 lei | 217.275 lei |
| 2016 | 811.109 lei | 332.961 lei | 3 | 365.396 lei | 49.536 lei | 334.161 lei |
| 2015 | 576.140 lei | 200.411 lei | 2 | 263.458 lei | 66.050 lei | 201.611 lei |
| 2014 | 446.236 lei | 157.839 lei | 2 | 2.998.953 lei | 2.844.786 lei | 159.039 lei |
| 2013 | 214.453 lei | 59.069 lei | 1 | 141.934 lei | 85.983 lei | 60.269 lei |
| 2012 | 129.172 lei | 87.941 lei | 1 | 117.853 lei | 33.784 lei | 88.941 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 404.703 lei
- Venituri totale
- 452.983 lei
- Cheltuieli totale
- 267.561 lei
- Profit brut
- 185.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 176.879 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.378 lei
- Active circulante
- 80.630 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 71.537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.093 lei
- Datorii
- 58.307 lei
- Capitaluri
- 31.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 344.794 lei
- Venituri totale
- 360.946 lei
- Cheltuieli totale
- 174.872 lei
- Profit brut
- 186.074 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 155.959 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.875 lei
- Active circulante
- 116.529 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 110.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.051 lei
- Datorii
- 271.115 lei
- Capitaluri
- -144.924 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 388.922 lei
- Venituri totale
- 391.256 lei
- Cheltuieli totale
- 191.004 lei
- Profit brut
- 200.252 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 167.832 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.373 lei
- Active circulante
- 76.507 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.027 lei
- Datorii
- 387.741 lei
- Capitaluri
- -300.883 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 212.310 lei
- Venituri totale
- 214.741 lei
- Cheltuieli totale
- 285.940 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 71.199 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 73.328 lei
- Active imobilizate
- 3.600 lei
- Active circulante
- 85.249 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 50.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.719 lei
- Datorii
- 559.845 lei
- Capitaluri
- -468.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 437.466 lei
- Venituri totale
- 437.793 lei
- Cheltuieli totale
- 536.782 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 98.989 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 103.375 lei
- Active imobilizate
- 9.159 lei
- Active circulante
- 132.248 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 85.189 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.059 lei
- Datorii
- 551.024 lei
- Capitaluri
- -395.387 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 261.440 lei
- Venituri totale
- 306.281 lei
- Cheltuieli totale
- 597.113 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 290.832 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 293.212 lei
- Active imobilizate
- 18.053 lei
- Active circulante
- 184.512 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 141.820 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.692 lei
- Datorii
- 510.340 lei
- Capitaluri
- -292.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 665.912 lei
- Venituri totale
- 667.748 lei
- Cheltuieli totale
- 651.290 lei
- Profit brut
- 16.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.772 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.029 lei
- Active circulante
- 281.349 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 238.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.792 lei
- Datorii
- 303.733 lei
- Capitaluri
- 10.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 929.413 lei
- Venituri totale
- 929.614 lei
- Cheltuieli totale
- 705.910 lei
- Profit brut
- 223.704 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 214.400 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.217 lei
- Active circulante
- 486.742 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 372.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 114.056 lei
- Datorii
- 316.632 lei
- Capitaluri
- 215.600 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 734.186 lei
- Venituri totale
- 735.126 lei
- Cheltuieli totale
- 511.877 lei
- Profit brut
- 223.249 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 216.075 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.152 lei
- Active circulante
- 308.414 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 225.984 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.430 lei
- Datorii
- 112.318 lei
- Capitaluri
- 217.275 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 811.109 lei
- Venituri totale
- 812.850 lei
- Cheltuieli totale
- 417.317 lei
- Profit brut
- 395.533 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 332.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.234 lei
- Active circulante
- 361.162 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 226.217 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.945 lei
- Datorii
- 49.536 lei
- Capitaluri
- 334.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 576.140 lei
- Venituri totale
- 639.299 lei
- Cheltuieli totale
- 396.951 lei
- Profit brut
- 242.348 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.411 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.376 lei
- Active circulante
- 257.082 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 46.914 lei
- Casa și conturi la bănci
- 210.168 lei
- Datorii
- 66.050 lei
- Capitaluri
- 201.611 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 446.236 lei
- Venituri totale
- 641.917 lei
- Cheltuieli totale
- 453.393 lei
- Profit brut
- 188.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 157.839 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.998.953 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.844.335 lei
- Casa și conturi la bănci
- 154.618 lei
- Datorii
- 2.844.786 lei
- Capitaluri
- 159.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 214.453 lei
- Venituri totale
- 214.519 lei
- Cheltuieli totale
- 149.016 lei
- Profit brut
- 65.503 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.069 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 141.934 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 140.946 lei
- Casa și conturi la bănci
- 988 lei
- Datorii
- 85.983 lei
- Capitaluri
- 60.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 129.172 lei
- Venituri totale
- 129.186 lei
- Cheltuieli totale
- 37.369 lei
- Profit brut
- 91.817 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 117.853 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 100.122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.731 lei
- Datorii
- 33.784 lei
- Capitaluri
- 88.941 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (3)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului