SYNDICATE CINE RENTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 28 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SYNDICATE CINE RENTAL S.R.L.
- CUI
- 45721872
- Nr. înmatriculare
- J2022001044122
- EUID
- ROONRC.J2022001044122
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- ROMANĂ, nr. 38A, Municipiul Turda, Cluj
- Localitate
- Municipiul Turda, Cluj
- Cod poștal
- 401141
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SZABO GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 39 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7739, județul Cluj, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 24.531 din 42.438 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153.439 lei | -5.361 lei | — | 215.528 lei | 145.833 lei | 69.695 lei |
| 2024 | 148.441 lei | 21.997 lei | — | 262.124 lei | 187.068 lei | 75.056 lei |
| 2023 | 186.166 lei | 54.157 lei | — | 204.957 lei | 151.898 lei | 53.059 lei |
| 2022 | 106.826 lei | -1.298 lei | — | 196.184 lei | 197.282 lei | -1.098 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.439 lei
- Venituri totale
- 153.561 lei
- Cheltuieli totale
- 158.922 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.361 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.361 lei
- Active imobilizate
- 152.645 lei
- Active circulante
- 62.883 lei
- Stocuri
- 41 lei
- Creanțe
- 15.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.542 lei
- Datorii
- 145.833 lei
- Capitaluri
- 69.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.441 lei
- Venituri totale
- 148.502 lei
- Cheltuieli totale
- 122.876 lei
- Profit brut
- 25.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.997 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 167.914 lei
- Active circulante
- 94.210 lei
- Stocuri
- 41 lei
- Creanțe
- 17.415 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.754 lei
- Datorii
- 187.068 lei
- Capitaluri
- 75.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.166 lei
- Venituri totale
- 186.221 lei
- Cheltuieli totale
- 122.961 lei
- Profit brut
- 63.260 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.157 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156.891 lei
- Active circulante
- 48.066 lei
- Stocuri
- 5.027 lei
- Creanțe
- 12.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.969 lei
- Datorii
- 151.898 lei
- Capitaluri
- 53.059 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului