SYNCHRONICITY FOR HAPPINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Baciu, Comuna Baciu, înmatriculată la 13 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- SYNCHRONICITY FOR HAPPINESS S.R.L.
- CUI
- 37972709
- Nr. înmatriculare
- J2017004943127
- EUID
- ROONRC.J2017004943127
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- Transilvaniei, nr. 81, ap. 4, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
- Localitate
- Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
- Cod poștal
- 407055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BÎRLEA MONICA-ILEANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 159 din 208 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7490, județul Cluj, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 34.464 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.200 lei | 5.790 lei | — | 8.231 lei | 31.937 lei | -32.660 lei |
| 2024 | 45.320 lei | 8.770 lei | — | 33.341 lei | 48.605 lei | -38.450 lei |
| 2023 | 52.320 lei | 14.151 lei | — | 53.947 lei | 63.748 lei | -47.220 lei |
| 2022 | 49.815 lei | 30.782 lei | — | 53.805 lei | 63.525 lei | -61.371 lei |
| 2021 | 47.115 lei | 9.571 lei | 1 | 59.453 lei | 85.723 lei | -92.153 lei |
| 2020 | 29.550 lei | -26.257 lei | 1 | 85.872 lei | 96.244 lei | -101.724 lei |
| 2019 | 35.400 lei | -31.765 lei | 2 | 112.402 lei | 71.047 lei | -75.467 lei |
| 2018 | 19.450 lei | -23.929 lei | 1 | 148.997 lei | 49.955 lei | -43.702 lei |
| 2017 | — | -19.973 lei | — | 173.834 lei | 193.607 lei | -19.773 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.200 lei
- Venituri totale
- 56.432 lei
- Cheltuieli totale
- 49.539 lei
- Profit brut
- 6.893 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.790 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 517 lei
- Active circulante
- 7.714 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.714 lei
- Datorii
- 31.937 lei
- Capitaluri
- -32.660 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.320 lei
- Venituri totale
- 59.552 lei
- Cheltuieli totale
- 49.111 lei
- Profit brut
- 10.441 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.770 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.333 lei
- Active circulante
- 19.008 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.008 lei
- Datorii
- 48.605 lei
- Capitaluri
- -38.450 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.320 lei
- Venituri totale
- 66.553 lei
- Cheltuieli totale
- 49.706 lei
- Profit brut
- 16.847 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.151 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.465 lei
- Active circulante
- 25.482 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.482 lei
- Datorii
- 63.748 lei
- Capitaluri
- -47.220 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.815 lei
- Venituri totale
- 64.047 lei
- Cheltuieli totale
- 31.770 lei
- Profit brut
- 32.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.782 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.698 lei
- Active circulante
- 11.107 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.107 lei
- Datorii
- 63.525 lei
- Capitaluri
- -61.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.115 lei
- Venituri totale
- 72.584 lei
- Cheltuieli totale
- 62.158 lei
- Profit brut
- 10.426 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.571 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56.929 lei
- Active circulante
- 2.524 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.524 lei
- Datorii
- 85.723 lei
- Capitaluri
- -92.153 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.550 lei
- Venituri totale
- 55.019 lei
- Cheltuieli totale
- 80.980 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.961 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.257 lei
- Active imobilizate
- 84.106 lei
- Active circulante
- 1.766 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.766 lei
- Datorii
- 96.244 lei
- Capitaluri
- -101.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.400 lei
- Venituri totale
- 61.322 lei
- Cheltuieli totale
- 92.733 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.411 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.765 lei
- Active imobilizate
- 111.283 lei
- Active circulante
- 1.119 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.119 lei
- Datorii
- 71.047 lei
- Capitaluri
- -75.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.450 lei
- Venituri totale
- 50.041 lei
- Cheltuieli totale
- 73.712 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.671 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.929 lei
- Active imobilizate
- 141.751 lei
- Active circulante
- 7.246 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.246 lei
- Datorii
- 49.955 lei
- Capitaluri
- -43.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 19.973 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.973 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.973 lei
- Active imobilizate
- 172.342 lei
- Active circulante
- 1.492 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.492 lei
- Datorii
- 193.607 lei
- Capitaluri
- -19.773 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului