SYL GARAGE AUTO PERFORMANCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Măgurele, înmatriculată la 4 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SYL GARAGE AUTO PERFORMANCE S.R.L.
- CUI
- 42872684
- Nr. înmatriculare
- J23/3341/2020
- EUID
- ROONRC.J23/3341/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 august 2020
Sediu social
- Adresă
- GURASLĂU, nr. 42, Oraș Măgurele, Ilfov
- Localitate
- Oraș Măgurele, Ilfov
- Cod poștal
- 77125
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SILIŞTEANU JAN-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2932, județul Ilfov. Locul 15.850 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 55%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385.234 lei | 134.377 lei | 2 | 370.294 lei | 202.022 lei | 168.272 lei |
| 2024 | 248.183 lei | 21.966 lei | 1 | 237.580 lei | 203.685 lei | 33.895 lei |
| 2023 | 237.478 lei | -46.805 lei | 2 | 202.776 lei | 190.847 lei | 11.929 lei |
| 2022 | 279.720 lei | 86.168 lei | 1 | 227.042 lei | 97.309 lei | 129.733 lei |
| 2021 | 203.690 lei | 27.324 lei | 1 | 60.066 lei | 16.500 lei | 43.566 lei |
| 2020 | 55.680 lei | 16.042 lei | 1 | 21.934 lei | 5.692 lei | 16.242 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 385.234 lei
- Venituri totale
- 388.717 lei
- Cheltuieli totale
- 247.009 lei
- Profit brut
- 141.708 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.377 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.835 lei
- Active circulante
- 338.459 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 332.146 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.313 lei
- Datorii
- 202.022 lei
- Capitaluri
- 168.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 248.183 lei
- Venituri totale
- 248.344 lei
- Cheltuieli totale
- 224.019 lei
- Profit brut
- 24.325 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.966 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.511 lei
- Active circulante
- 232.069 lei
- Stocuri
- 3.175 lei
- Creanțe
- 156.102 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.792 lei
- Datorii
- 203.685 lei
- Capitaluri
- 33.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.478 lei
- Venituri totale
- 237.478 lei
- Cheltuieli totale
- 281.907 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.429 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.805 lei
- Active imobilizate
- 9.256 lei
- Active circulante
- 193.520 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 85.316 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.204 lei
- Datorii
- 190.847 lei
- Capitaluri
- 11.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.720 lei
- Venituri totale
- 279.720 lei
- Cheltuieli totale
- 191.174 lei
- Profit brut
- 88.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.168 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.167 lei
- Active circulante
- 220.875 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 68.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 152.409 lei
- Datorii
- 97.309 lei
- Capitaluri
- 129.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 203.690 lei
- Venituri totale
- 203.690 lei
- Cheltuieli totale
- 174.573 lei
- Profit brut
- 29.117 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.324 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.066 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.247 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.819 lei
- Datorii
- 16.500 lei
- Capitaluri
- 43.566 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.680 lei
- Venituri totale
- 55.680 lei
- Cheltuieli totale
- 38.983 lei
- Profit brut
- 16.697 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.042 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 71 lei
- Active circulante
- 21.863 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.563 lei
- Datorii
- 5.692 lei
- Capitaluri
- 16.242 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2562 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 2932 · Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului