SYKHAND SPEDITION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Băleni, Comuna Lazuri de Beiuș, înmatriculată la 30 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SYKHAND SPEDITION S.R.L.
- CUI
- 41197709
- Nr. înmatriculare
- J5/1496/2019
- EUID
- ROONRC.J5/1496/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- BĂLENI, nr. 18, Sat Băleni, Comuna Lazuri de Beiuș, Bihor
- Localitate
- Sat Băleni, Comuna Lazuri de Beiuș, Bihor
- Cod poștal
- 417301
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HANDA MARIUS-DORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.359 din 1.828 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bihor, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 12.410 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 199.770 lei | 49.194 lei | 1 | 120.897 lei | 70.752 lei | 50.145 lei |
| 2024 | 150.600 lei | 20.124 lei | 1 | 109.106 lei | 21.533 lei | 87.573 lei |
| 2023 | 161.719 lei | 7.975 lei | 1 | 101.141 lei | 14.414 lei | 86.727 lei |
| 2022 | 174.695 lei | 58.116 lei | 1 | 110.534 lei | 1.782 lei | 108.752 lei |
| 2021 | 48.476 lei | 22.108 lei | — | 82.221 lei | 1.586 lei | 80.635 lei |
| 2020 | 75.745 lei | 36.570 lei | — | 58.927 lei | 400 lei | 58.527 lei |
| 2019 | 49.953 lei | 21.758 lei | — | 22.052 lei | 94 lei | 21.958 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 199.770 lei
- Venituri totale
- 199.770 lei
- Cheltuieli totale
- 141.428 lei
- Profit brut
- 58.342 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.194 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 120.897 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.044 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.853 lei
- Datorii
- 70.752 lei
- Capitaluri
- 50.145 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.600 lei
- Venituri totale
- 150.600 lei
- Cheltuieli totale
- 126.631 lei
- Profit brut
- 23.969 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 109.106 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.222 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.884 lei
- Datorii
- 21.533 lei
- Capitaluri
- 87.573 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 161.719 lei
- Venituri totale
- 164.700 lei
- Cheltuieli totale
- 155.206 lei
- Profit brut
- 9.494 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.975 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 101.141 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.928 lei
- Datorii
- 14.414 lei
- Capitaluri
- 86.727 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.695 lei
- Venituri totale
- 174.707 lei
- Cheltuieli totale
- 111.350 lei
- Profit brut
- 63.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 110.534 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.384 lei
- Datorii
- 1.782 lei
- Capitaluri
- 108.752 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.476 lei
- Venituri totale
- 48.477 lei
- Cheltuieli totale
- 24.907 lei
- Profit brut
- 23.570 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 82.221 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.405 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.816 lei
- Datorii
- 1.586 lei
- Capitaluri
- 80.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.745 lei
- Venituri totale
- 75.749 lei
- Cheltuieli totale
- 36.906 lei
- Profit brut
- 38.843 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.570 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.927 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.322 lei
- Datorii
- 400 lei
- Capitaluri
- 58.527 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.953 lei
- Venituri totale
- 49.977 lei
- Cheltuieli totale
- 26.719 lei
- Profit brut
- 23.258 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.758 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.052 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.052 lei
- Datorii
- 94 lei
- Capitaluri
- 21.958 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului