SWIFT INSTAL SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 31 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- SWIFT INSTAL SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 49502867
- Nr. înmatriculare
- J12/557/2024
- EUID
- ROONRC.J12/557/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- RĂZOARE, nr. 211, bl. Corp 3, et. Mansarda, ap. 13, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BĂRĂIAN ALEX-IONUȚ — administrator
- TĂMAȘ IONEL-RAREȘ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.125 din 1.236 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Cluj, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 37.851 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 109%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.500 lei | -1.759 lei | 1 | 5.946 lei | 6.560 lei | -614 lei |
| 2024 | 8.359 lei | 245 lei | — | 1.336 lei | 191 lei | 1.145 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.500 lei
- Venituri totale
- 17.501 lei
- Cheltuieli totale
- 19.260 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.759 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.759 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.946 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.996 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.950 lei
- Datorii
- 6.560 lei
- Capitaluri
- -614 lei
- Capital subscris vărsat
- 900 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.359 lei
- Venituri totale
- 8.359 lei
- Cheltuieli totale
- 8.069 lei
- Profit brut
- 290 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.336 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 506 lei
- Casa și conturi la bănci
- 830 lei
- Datorii
- 191 lei
- Capitaluri
- 1.145 lei
- Capital subscris vărsat
- 900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2025) · valoare însumată de cel mult 51 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- ORASUL HUEDINo atribuire · cel mult 36 mii lei
- COMUNA POIENI (PRIMARIA COMUNEI POIENI)o atribuire · cel mult 15 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Lucrari Hidroedilitare
15.160 lei · COMUNA POIENI (PRIMARIA COMUNEI POIENI) · CPV 45450000-6 Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Proiectare trotuare si alte elemente de constructii aferente str. Ec. Varga din orasul Huedin
36.000 lei · ORASUL HUEDIN · CPV 71322500-6 Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 25 iulie 2025 și 9 septembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului