SWEET MEDICAL CARE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 9 decembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- SWEET MEDICAL CARE SRL
- CUI
- 33881462
- Nr. înmatriculare
- J2014014224408
- EUID
- ROONRC.J2014014224408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 decembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN DINCĂ, nr. 41, et. 1, CAMERA 4, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51796
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.09.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STANCU ECATERINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 161 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8699, municipiul București, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 26.459 din 132.982 în tot județul, și locul 13.336 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.211.541 lei | 246.794 lei | 6 | 390.124 lei | 143.068 lei | 247.056 lei |
| 2024 | 904.137 lei | 591.967 lei | 4 | 984.190 lei | 159.377 lei | 824.813 lei |
| 2023 | 318.288 lei | 150.600 lei | 2 | 251.035 lei | 18.189 lei | 232.846 lei |
| 2022 | 299.439 lei | 12.753 lei | 6 | 105.102 lei | 23.232 lei | 82.246 lei |
| 2021 | 337.570 lei | 95.460 lei | 6 | 187.889 lei | 18.396 lei | 169.493 lei |
| 2020 | 279.733 lei | 48.067 lei | 7 | 108.983 lei | 19.003 lei | 89.980 lei |
| 2019 | 279.255 lei | 57.140 lei | 7 | 160.898 lei | 18.985 lei | 141.913 lei |
| 2018 | 238.126 lei | 58.975 lei | 6 | 140.926 lei | 14.153 lei | 126.773 lei |
| 2017 | 592.408 lei | 241.538 lei | 13 | 270.060 lei | 28.282 lei | 241.778 lei |
| 2016 | 530.687 lei | 199.868 lei | 13 | 236.719 lei | 36.611 lei | 200.108 lei |
| 2015 | 149.780 lei | 64.498 lei | 4 | 79.109 lei | 15.682 lei | 63.885 lei |
| 2014 | 0 lei | -813 lei | — | 200 lei | 813 lei | -613 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.211.541 lei
- Venituri totale
- 1.211.552 lei
- Cheltuieli totale
- 929.138 lei
- Profit brut
- 282.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 246.794 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 78.737 lei
- Active circulante
- 311.387 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 300.691 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.696 lei
- Datorii
- 143.068 lei
- Capitaluri
- 247.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 904.137 lei
- Venituri totale
- 904.141 lei
- Cheltuieli totale
- 289.119 lei
- Profit brut
- 615.022 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 591.967 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.369 lei
- Active circulante
- 876.821 lei
- Stocuri
- 1.309 lei
- Creanțe
- 856.191 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.321 lei
- Datorii
- 159.377 lei
- Capitaluri
- 824.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 318.288 lei
- Venituri totale
- 355.291 lei
- Cheltuieli totale
- 201.600 lei
- Profit brut
- 153.691 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 150.600 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 251.035 lei
- Stocuri
- 500 lei
- Creanțe
- 223.667 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.868 lei
- Datorii
- 18.189 lei
- Capitaluri
- 232.846 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 8730 · Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului